Otwarcie zrewitalizowanego Parku Zdrojowego w Horyńcu-Zdroju – zobacz zdjęcia

3

Galeria zdjęć z sobotniego otwarcia zrewitalizowanego Parku Zdrojowego w Horyńcu-Zdroju.

fot. Tomasz Mielnik
fot. Tomasz Mielnik

Park Zdrojowy w Horyńcu-Zdroju założony w latach 30-tych XX wieku przez Karłowskich został zniszczony podczas II wojny światowej. W latach 2013 – 2015 gmina Horyniec-Zdrój przeprowadziła rewitalizację parku w ramach projektu „Rozwój miejscowości uzdrowiskowych Horyńca-Zdroju i Morszyna szansą na aktywizację pogrnicza polsko-ukraińskiego” w Programie Współpracy Transgranicznej PL-BY-UA.

Na uroczystość przybył minister pracy i polityki społecznej Władysław Kosiniak-Kamysz, parlamentarzyści – Mieczysaw Kasprzak, Tomasz Kulesza i Marek Rząsa, samorządowcy i zaproszeni goście.

Fot. Tomasz Mielnik, lubaczow360.pl.

Więcej zdjęć i wirtualna panorama Parku Zdrojowego w serwisie lubaczow360.pl.

elubaczow.com, tmiel


Bądź na bieżąco i zostań jednym z ponad 14 tysięcy naszych obserwujących!
Śledź profil Redakcja Elubaczow na Facebooku.

3 komentarze

  1. Ludzie czy wy wierzycie w te brednie co wypisują tutaj jeśli chodzi o park zdrojowy to była totalna porażka władza do władzy oraz przyjęcie to się liczyło a nie otwarcie parku,nie było wcale jakiegokolwiek zainteresowania ze strony mieszkanców Horyńca a jeśli chodzi o scisłość to dla kogo było to otwarcie niech wszyscy mieszańcy Horyńca i nie tylko zastanowią co dzieje się w Horyńcu jak chodzi o władze ,a chcielibyśmy wiedzieć o ile to nie tajemnica ile ta pani wzięła za ten fatalny występ,brak zainteresowania nie tylko mieszkańców Horyńca ale tak wogóle i dlaczego w tak nie odpowiednim terminie to otwarcie się odbywało,komentarze pozostawiam mieszkańcom Horyńca i nie tylko wszystkim zainteresowanym osobom,po prostu ???porażka >>>więcej władzy jak ludzi z Horyńca.??zabawa na całego władza bawi władzę ????mieszkanka Lubaczowa???

  2. różne rzeczy można władzy zarzucić, ale brak zainteresowania wydarzeniem tylko i wyłącznie samym mieszkańcom – i to nie tylko Horyńca-Zdroju ale całego powiatu, a dlaczego tak jest, bo każdy swojego podwórka pilnuje. Nasz biedny region powinien się w końcu zjednoczyć, w przeciwnym wypadku czeka nas powolne gnicie we własnym „szicie” (shit)

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here