Moblina fotobudka – sposób na świetną zabawę i rozkręcenie imprezy

0

Fotobudka – czyli stacjonarnie zabudowany aparat fotograficzny, który samoczynnie robi zdjęcia i natychmiast drukuje je na papierze – staje się co raz bardziej popularny. Mobline urządzenie, które potrafi rozkręcić każdą imprezę jest teraz dostępne także w naszym powiecie.

fot. Archiwum
fot. Archiwum

Fotobudka to banalnie prosty w obsłudze automat do robienia nieograniczonej ilości zdjęć, w którym klient sam wybiera tło, ramkę i personalizację fotografii. Aby robienie zdjęć miało luźną i zabawną formę, urządzenie wyposażone jest w pakiet gadżetów typu okulary, wąsy czy peruki. To świetna zabawa dla wszystkich, bez względu na wiek.

– Z fotobudki można korzystać podczas wesela, studniówki, przyjęć urodzinowych, spotkań firmowych czy też imprez plenerowych. Najbliższa okazja już w ten weekend podczas Dni Oleszyc i Oleszyce Rap Festiwalu – zapowiada właściciel firmy Selfie Foto Fotobudka z Oleszyc.

Firma, która świadczy swoje usługi m.in. w powiecie lubaczowskim oferuje kilka pakietów cenowych. Z jej ofertą można zapoznać się na profilu facebook.com/Selfie-Foto-Fotobudka lub zasięgnąć informacji pod nr tel. 505 506 283.

Artykuł sponsorowany.


zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here