Wójt Horyńca-Zdroju chce rozmawiać z młodzieżą o ich problemach, oczekiwaniach i pomysłach

1

Robert Serkis, który od grudnia 2014 roku pełni funkcję wójta gminy Horyniec-Zdrój, chce poznać pomysły i oczekiwania miejscowej młodzieży. Wychodząc na przeciw młodszemu pokoleniu zaprasza ich na spotkanie, w trakcie którego będą mogli wspólnie porozmawiać o tym co dla ich najważniejsze.

fot. Archiwum
fot. Archiwum

Organizacja spotkań i rozmowy z mieszkańcami o ich oczekiwaniach, to najczęściej domena lokalnych wyborów samorządowych. To wtedy, kandydaci prześcigają się w pomysłach, które mają przysporzyć im głosy poszczególnych grup społecznych. Ubiegający się o różne funkcje w samorządzie lokalnym, w tym okresie uważnie wsłuchują się w głos mieszkańców, a ich propozycje najczęściej wychodzą na przeciw oczekiwaniom wyborców.

Od samorządowej kampanii wyborczej minęło już jednak pół roku, tym bardziej inicjatywa Roberta Serkisa, wójta Horyńca-Zdroju i Grzegorza Woźnego, przewodniczącego Rady Gminy, budzi zainteresowanie. Chcą oni spotkać się z miejscową młodzieżą, by rozmawiać o ich problemach, oczekiwaniach i pomysłach.

– Zapraszamy młodzież z całej gminy w dniu 5 czerwca br. o godz. 19.00 do świetlicy przy stadionie na spotkanie, podczas którego będzie okazja porozmawiać o pomysłach i oczekiwaniach młodzieży, jej roli i sposobach udziału w życiu Horyńca – czytamy w komunikacie na oficjalnej stronie gminy.

Pomysł samorządowców już spotkał się pozytywnym odbiorem wśród najmłodszych mieszkańców gminy.

elubaczow.com, kaj, horyniec-zdroj.pl

Zobacz także

1 komentarz

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here