Ruszyły zapisy do szkółki piłkarskiej Football Academy Oleszyce

7

Już niedługo w Oleszycach oficjalnie ma ruszyć najbardziej dynamicznie rozwijająca się w Polsce szkółka piłkarska „Football Academy”. Obecnie trwają zapisy do kilku grup wiekowych. To kolejna, po Lubaczowie, miejscowość, w której młodzi adepci piłki nożnej będą mogli trenować pod okiem fachowców.

fot. Tomasz Michalski, arch.
fot. Tomasz Michalski, arch.

Football Academy to znana w Polsce szkółka piłkarska, która współpracuje z angielskim Bolton Wanderers F.C, KKS Lech Poznań oraz Wisłą Płock. FA jest najbardziej dynamicznie rozwijającą się siecią szkółek w Polsce i ma już 146 ośrodków szkolenia młodych adeptów w całym kraju. Od lutego br. szkółka działa w Lubaczowie i jest bardzo popularna. Wychodzą na przeciw tak ogromnemu zainteresowaniu, prowadzący postanowili otworzyć szkółkę także w Oleszycach.

Zajęcia w Football Academy odbywają się przez cały rok, dwa razy w tygodniu i trwają od 60 do 90 minut (w zależności od wieku ćwiczących). Treningi prowadzone są w oparciu o ujednolicony (wew. System Szkolenia) plan treningowy.

CHARAKTERYSTYKA GRUP TRENINGOWYCH FOOTBALL ACADEMY:
– Grupa Beckham (4-5 lat)
– Grupa Owen (6-7 lat)
– Grupa Lampard (8-9 lat)
– Grupa Rooney (10-12 lat)

Football Academy oprócz samych zajęć piłkarskich, oferuje również edukację przez sport – ucząc swoich podopiecznych odpowiedniego zachowania w grupie, a także rozwijania innych obszarów wiedzy poprzez wplatanie w zajęcia elementy wiedzy ogólnej. Football Academy oferuje najmłodszym zawodnikom przede wszystkim treningi przez zabawę oraz edukację przez sport w duchu zasad fair play. Najważniejsze jest zadowolenie dziecka! W ramach zajęć treningowych szkółka zapewnia ubezpieczenie, gadżety powitalne, udział w turniejach, imprezy okolicznościowe itp.

Do treningów używany jest sprzęt najwyższej jakości, idealnie dopasowany dla najmłodszych adeptów sztuki piłkarskiej. Football Academy korzysta jedynie z atestowanego sprzętu renomowanych firm sportowych. Partnerem szkółki jest firma Adidas i to jej sprzęt stanowi postawę naszego asortymentu.

Prowadzący szkółkę zachęcają do skorzystania z możliwości udziału w dwóch pierwszych bezpłatnych treningach.

W celu dokonania zapisów na pierwszy trening należy skontaktować się z managerem ośrodka Football Academy Oleszyce:
Rafał Dudzic, tel. 694 290 537
e-mail: oleszyce@footballacademy.pl

LICZBA MIEJSC OGRANICZONA!!!


Bądź na bieżąco i zostań jednym z ponad 14 tysięcy naszych obserwujących!

7 komentarze

  1. Football academy to piekna inicjatywa. Dobrze ze się cos dzieje w Lubaczowie. Dzieci sa szczęśliwe. maja zajecia dodatkowe. Rozwijaja się. Ale apropo isistara to prawda Pan Rafał Dudzic NAS RODZICOW Z LUBACZOWA OKLAMAL

  2. Przykro się to czyta.
    Dzisiaj każdy może kręcić biznes, więc jak czujecie się oszukani, sami weźcie się do roboty a potem narzekajcie.
    Nie łatwiej jest podejść do R. Dudzica i się zapytać jak to z tym isostarem było, zamiast płakać publicznie?

  3. Przykro mi Panie „Andrzeju” że takie sprawy są poruszane w komentarzach a nie osobiście ale celem wyjaśnienia sprawa ISOSTARA została wyjaśniona z Rodzicami na ostatnim spotkaniu organizacyjnym, na którym zapewne Pana nie było. Żaden z Rodziców nie przedstawiał mi tej sprawy tak jak Pan w swoim komentarzu. Żałuję, że w takiej formie przekazuje Pan swoje niezadowolenie i nie chciał Pan ze mną porozmawiać osobiście zamiast robić to w taki sposób. Na pierwszym spotkaniu organizacyjnym prosiłem o kierowanie wszelkich spraw do mnie osobiście i szkoda że zabrakło Panu odwagi żeby tak zrobić. Majka i Tomek dziękuję za słowa otuchy. Pozdrawiam 🙂

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here