Nowoczesny aparat rentgenowski i skaner w NZOZ Kormed

0

Od kilku tygodni Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Kormed, mieszczący się przy ulicy Kościuszki 141/7 w Lubaczowie, w ramach Pracowni RTG, świadczy nieodpłatne usługi dla pacjentów przychodni w ramach umów z NFZ w zakresie Podstawowej Opieki Zdrowotnej, Ambulatoryjnej Opieki Specjalistycznej, ale także w ramach umów na świadczenia w zakresie medycyny pracy oraz usług komercyjnych.

fot. NZOZ Kormed
fot. NZOZ Kormed

Placówka wyposażona jest w nowoczesny aparat rentgenowski firmy Allengers – HF oraz nowoczesny skaner firmy Carestream. Wysokiej jakości sprzęt spełnia wszystkie wymagania dzisiejszych szpitali i prywatnych gabinetów lekarskich. Jest on szczególnie polecany do wszelkich zdjęć kostno-płucnych pacjenta stojącego, leżącego lub siedzącego w ramach diagnostyki ortopedycznej, urazowo-rutynowej i diagnostyki klatki piersiowej.

– Stosowana technologia bardzo wysokiej częstotliwości aparatu pozwala na redukcję promieniowania miękkiego. Rozwiązania te są nowatorskie, ale gwarantują zarówno personelowi, jak i pacjentowi bezpieczeństwo i niezawodność – mówi lek. med. Jacek Korzeniowski, właściciel NZOZ Kormed.

Przy wykorzystaniu nowego sprzętu NZOZ Kormed oferuje badania radiologiczne klatki piersiowej, kręgosłupa, czaszki, miednicy, jamy brzusznej, kończyn górnych i dolnych, badania kości i stawów.

Zdjęcia RTG wydawane są pacjentowi na płycie CD, a opisywane są w Systemie Teleradiologia.

elubaczow.com, kaj, NZOZ Kormed


Bądź na bieżąco i zostań jednym z ponad 14 tysięcy naszych obserwujących!

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here