Spalanie kalorii i świetna zabawa czyli „Zumba Maraton” w Oleszycach

3

„To będą trzy godziny świetnej zabawy” – tak zachęcają do uczestnictwa w „Zumba Maratonie” organizatorzy. Start imprezy w niedzielę o godz. 15:00 w hali sportowej Szkoły Podstawowej w Oleszycach (ul. Krótka).

fot. wikimedia.org
fot. wikimedia.org

Uczestnicy „Zumba Maratonu” przy rytmach muzyki będą się znakomicie bawić i jednocześnie spalać mnóstwo kalorii. Zumba to niezwykłe połączenie aerobiku i tańca inspirowane latynoskimi rytmami. Proponowana przez instruktorów choreografia będzie łatwa do opanowania, gdyż charakteryzować się będzie płynnością ruchów połączoną z szybkimi krokami oraz zmysłowością i swobodą. W Oleszycach zajęcia poprowadzą: Milena Leja, Michał Jagiencarz i Patrycja Litwin. Podczas imprezy dla uczestników zostaną rozlosowane atrakcyjne nagrody.

Organizatorami „Zumba Maratonu” są Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Oleszycach i Gminna Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Oleszycach.

Maraton zumba w Oleszycach.
Maraton zumba w Oleszycach.

AH, elubaczow.com


Bądź na bieżąco i zostań jednym z ponad 14 tysięcy naszych obserwujących!

3 komentarze

  1. Jest to trochę przykre – żeby ściągnąć kogoś na wydarzenie muszą być losowania i nagrody, bo tak to większość w 4 literach ma to co się przygotowuje dla społeczeństwa naszego, tak szczerze… nikt chyba nie może powiedzieć, że w Lubaczowie i okolicach się nic nie dzieje, średnio co 2 dni jest wydarzenie/inicjatywa a co tydzień jest to dla każdego, bo jasne jest że nie każdego zajara fitness czy bieganie, ale np. naleweczki w Narolu to się każdy napić zechce 🙂 także nie taki ubogi ten nasz region, tylko promocji mu dobrej trzeba, ale nie od samorządowców, ale właśnie od nas – mieszkańców tego pięknego zakątka Polski 🙂 działajmy, wspierajmy się wzajemnie i pomagajmy, wyjdźmy z tej chorej (moim zdaniem) nienawiści do siebie wzajemnie.

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here