W sobotę losowanie loterii AutoLokata 6 od Banku Spółdzielczego w Lubaczowie

4

W sobotę o godz. 16:00 w sali widowiskowej Miejskiego Domu Kultury w Lubaczowie odbędzie się gala szóstej edycji loterii AutoLokata organizowanej przez Bank Spółdzielczy w Lubaczowie. W jej trakcie rozlosowane zostaną nagrody wśród których m.in. między innymi Toyota Yaris, Toyota Aygo, telewizory LED, odkurzacze Stihl, wiertarki Bosch, podkaszarki elektryczne Stihl, myjki ciśnieniowe Karcher i zestawy noży Fiskars.

W sobotę dowiemy się do kogo trafi toyota.
W sobotę dowiemy się do kogo trafi toyota.

Loteria AutoLokata to flagowy produkt Banku Spółdzielczego w Lubaczowie, który zyskał ogromną popularność wśród mieszkańców regionu. Co ciekawe, oprócz szansy na nagrody, osoby zakładające lokatę mogą liczyć także na atrakcyjne oprocentowanie środków, które gwarantowane są przez Bankowy Fundusz Gwarancyjny.

W sobotnim losowaniu wezmą udział osoby, które AutoLokatę założyły do końca stycznia br. w jednej z placówek banku.  Obecnie trwa siódma edycja loterii, w której do wygrania 50 nagród, w tym Toyota Yaris i Aygo. Lokaty o minimalnej wartości 1000 zł można zakładać do 31 lipca 2015 roku.

Więcej informacji na bslubaczow.pl.

Artykuł sponsorowany.

Materiały reklamowe loterii mają jedynie charakter informacyjny. Wiążącą moc prawną mają wyłącznie postanowienia “Regulaminu loterii” dostępnego na stronie internetowej organizatora.

4 komentarze

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here