To będzie czas na spotkania z koleżankami i kolegami z klasy

0

Komitet Organizacyjny Zjazdu Absolwentów Liceum Ogólnokształcącego im T. Kościuszki w Lubaczowie zaprasza 27 maja 2015 r. na spotkanie rocznika 1965. Wspomnieniom szkolnym z pewnością będą towarzyszyć radość i wzruszenie.

fot. facebook.com/Dawny-Lubaczow
fot. facebook.com/Dawny-Lubaczow

Niejeden z nas wraca myślami do lat młodości, pierwszej miłości, szkolnych wybryków czy egzaminów maturalnych. Rocznik 1965 będzie miał okazję wzbogacić swoje wspomnienia podczas Zjazdu Absolwentów Liceum Ogólnokształcącego im T. Kościuszki w Lubaczowie. Uroczystości rozpoczną się o godz. 15:00 zbiórką przed Konkatedrą św. Stanisława BM. O godz. 15:30 dla uczestników zostanie odprawiona Msza Święta. Po niej odbędzie się złożenie kwiatów i zapalenie zniczy na grobach nauczycieli, koleżanek i kolegów. Obiadokolacja rozpoczynająca się o godz. 18:00 w „Kresowej Osadzie” w Baszni Dolnej będzie wspaniałą okazją do odnowienia zerwanych przyjaźni i koleżeńskich relacji.

Organizatorzy liczą na obecność wielu koleżanek i kolegów ze szkolnej ławy, gwarantują okazję do wspomnień, refleksji i wzruszeń.

AH, elubaczow.com


Bądź na bieżąco i zostań jednym z 13 tysięcy naszych obserwujących!
Śledź profil Redakcja Elubaczow na Facebooku.

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here