Bezpłatne badania stóp i kolan u dzieci – raz jeszcze w Lubaczowie

0

Wychodząc na przeciw sporemu zainteresowaniu ubiegłorocznymi badaniami stóp i kolan u dzieci, firma EuroSłuch Plus Med z Lubaczowa zaprasza na kolejne bezpłatne badania, na które prowadzone są już zapisy.

Badania będzie przeprowadzał fizjoterapeuta z dużym doświadczeniem w dziedzinie profilaktyki oraz korekcji wad postawy, a ogromne zainteresowanie poprzednią edycją badań potwierdza, że warto się na nie zapisać już teraz, bo liczba dzieci, które z nich skorzysta jest ograniczona.

Jak mówią specjaliści, większość wad postawy u dzieci, szczególnie w ich wczesnej fazie, nie jest widoczna dla rodziców. Stąd bardzo istotne jest przeprowadzenie specjalistycznego badania, które może zdiagnozować jedną z najczęściej występujących wad, takich jak: koślawość stóp, koślawość kolan, płaskostopie podłużne czy szpotawość stóp i kolan. W przypadku zdiagnozowania jednej z wad, specjalista doradzi jakie podjąć kroki, by działania ją wyeliminować.

Badania odbędą się w firmie EuroSłuch Plus Med w piwnicach Przychodni Zdrowia przy ulicy Kopernika w Lubaczowie we wtorek 21. kwietnia br.

Więcej informacji i zapisy:

Sklep Medyczny EUROSŁUCH PLUS MED
UL. Kopernika 1/6 (budynek Przychodni), Lubaczów
TEL. 16 632 28 45


Bądź na bieżąco i zostań jednym z ponad 14 tysięcy naszych obserwujących!

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here