Siatkarze lubaczowskiego „ogólniaka” awansowali do finału wojewódzkiego

2

Siatkarze Liceum Ogólnokształcącego im. Tadeusza Kościuszki w Lubaczowie wywalczyli podczas turnieju barażowego awans do wojewódzkiego finału rozgrywek szkół średnich.

fot. LO w Lubaczowie
fot. LO w Lubaczowie

Turniej barażowy odbył się we wtorek (31.03) w hali sportowej Liceum Ogólnokształcącego w Lubaczowie. W zawodach grały szkolne drużyny siatkarzy z Zespołu Szkół Publicznych nr 2 w Stalowej Woli, II Liceum Ogólnokształcącego w Sanoku oraz drużyna gospodarzy. W pierwszym meczu miejscowi bez najmniejszych przeszkód pokonali rywali ze Stalowej Woli 2:0. Natomiast w drugim spotkaniu wygrali z drużyną z Sanoka 2:1. Dzięki takim wynikom siatkarze lubaczowskiego ogólniaka zajęli pierwsze miejsce w turnieju i tym samym awansowali do finału wojewódzkiego rozgrywek szkół średnich. Na miejscu drugim uplasował się zespół ze Stalowej Woli, a na trzecim z Sanoka.

Trzon szkolnej drużyny lubaczowskiego „ogólniaka” stanowili zawodnicy, którzy na co dzień występują na ligowych parkietach w klubach SSPS PBS Czarnych Oleszyce i AS Procadii Lubaczów.

Zespół wystąpił w skłądzie: Marek Gancarz, Jerzy Litwin, Maciej Mikłasz, Damian Pytel, Jarosław Wnęk, Mateusz Czereba, Piotr Jóźko, Tomasz Furgała, Aleksander Skibicki, Paweł Biały. Opiekun: Dariusz Stec.

elubaczow.com, kaj, LO Lubaczów


2 komentarze

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here