Młodzi tancerze rywalizowali podczas eliminacji konkursu „Solo Dance”

0

Młodzi tancerze rywalizowali w miniony piątek (27.03) na scenie Miejskiego Domu Kultury w Lubaczowie w eliminacjach powiatowych „Solo Dance”. Najlepsi otrzymali nominacje do finału prezentacji, które odbędą się w połowie kwietnia w Centrum Kulturalnym w Przemyślu.

fot. MDK w Lubaczowie
fot. MDK w Lubaczowie

Prezentacjom tanecznym przyglądało się jury w składzie: Bożena Siwiecka – instruktor tańca z Miejskiego Ośrodka Kultury w Przeworsku oraz Gabriela Kowalska – Kołodziej – instruktor tańca z Gminnego Ośrodka Kultury w Narolu. Po obejrzeniu 35 prezentacji tanecznych komisja konkursowa nominowała do Finału Prezentacji „Solo – Dance” 9 uczestników: Emilię Kazik, Kalinę Sopel, Sarę Bundz, Mirosława Konopkę, Marcina Nisztuka, Darię Patałuch, Izabelę Gmiterek, Kingę Kisałę oraz Patryka Białego. To oni będą reprezentować nasz powiat w finale konkursu, który odbędzie się 18 kwietnia w Centrum Kulturalnym w Przemyślu.

Wyróżnienia otrzymali: Izabela Maciąg, Patrycja Skiba, Dominika Weselak, Oliwia Marek, Jan Ważny, Katarzyna Gmiterek i Oliwia Ramian. Wszyscy tancerze otrzymali dyplomy i poczęstunek, a wyróżnieni uczestnicy oraz nominowani do dalszego etapu konkursu także nagrody rzeczowe. Konkurs był także okazją do występu grupy tanecznej „Iskierki” działającej przy Miejskim Domu Kultury w Lubaczowie.

elubaczow.com, kaj, MDK w Lubaczowie

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here