Lubaczów: Alkohol i trawka – wpadka nastolatek na koniec Dnia Wagarowicza

7

Trzy nastolatki, które były pod wpływem alkoholu i miały przy sobie marihuanę wpadły w ręce lubaczowskich policjantów w piątkowy (20.03) wieczór. Ich sprawa niebawem trafi do sądu rodzinnego.

fot. elubaczow.com, arch
fot. elubaczow.com, arch

Wczoraj (20.03), policjanci z lubaczowskiej komendy prowadzili działania związane z „Dniem Wagarowicza”. Funkcjonariusze zwracali szczególną uwagę na zachowania młodzież przebywającą poza szkołami. Podczas wieczornej kontroli zaplecza ciągu sklepów w Lubaczowie, około godz. 20.00, policjanci napotkali trzy nastolatki, które piły alkohol. Dziewczyny na widok podjeżdżających funkcjonariuszy odrzuciły jakiś przedmiot. Okazało się, że jest to woreczek z marihuaną.

Dwie 15-latki i jedna 16-latka, które znajdowały się pod wpływem alkoholu, zostały przekazane rodzicom. Ich sprawa zostanie przekazana do rozpatrzenia przez sąd rodzinny.

elubaczow.com, kaj, KPP Lubaczów


7 komentarze

  1. Jestem za legalizacją marihuany… …ale 15/16 lat? Przegięcie po całej lini… Za niedługo zioło będą palić dzieci w przedszkolu… Ale niestety tak się będzie dziać, takie mamy czasy… Zaraz dostanę masę hajpu i hejtu za to co napisałem, ale jestem zdania że wszystko jest dla ludzi… Ale tylko mały odsetek potrafi zachować umiar…

  2. Nie widze w tym nic zlego, ja w ich wieku tez pilem i palilem, co prawda papierosy, a nie trawke. To nie znaczy, ze dziewczyny sa jakies zdemoralizowane, a wrecz przeciwnie.

    Jakkolwiek, dzisiejsza mlodziez ma wyprane mozgi i nie uzywaja ich zbytnio.

    Gratulacje dla milicji za zlapanie bezbronnych nastolatek, kolejny sukces lubaczowskiej komendy. Napewno zmieni to bieg wydarzen dla tych dziewczyn i juz nigdy tego nie zrobia. Brawo milicja.

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here