W niedzielę siatkarski mecz sezonu w Oleszycach

0

W niedzielne popołudnie w Oleszycach po przeciwnej stronie siatki staną dwie najmocniejsze drużyny czwartej ligi. Miejscowy zespół SSPS PBS Czarnych Oleszyce podejmować będzie obecnego lidera tabeli – AppGo II LO Rzeszów. I choć obie drużyny już wcześniej zapewniły sobie awans do wyższej klasy rozgrywkowej, to właśnie niedzielny mecz ostatniej kolejki zdecyduje o tym, kto będzie ostatecznie triumfował w czwartoligowych rozgrywkach.

fot. M. Jabłoński, arch.
fot. M. Jabłoński, arch.

W przedostatniej kolejce spotkań zespół z Oleszyc, który liderował tabeli uległ w Tarnobrzegu w meczu z KPS Siarka-MOSiR 3:2, a AppGo II LO Rzeszów po pięciu setach wygrało z Adamówką. Takie wyniki sprawiły, że do grona drużyn z Oleszyc i Rzeszowa, które już wcześniej zapewniły sobie awans, dołączył zespół z Adamówki i przed ostatnią kolejką spotkań kwestie awansów są już wyjaśnione.

Nie jest pewne jednak, która z drużyn ostatecznie będzie mogła tytułować się mistrzem sezonu 2014/2015. Ekipy z Oleszyc i Rzeszowa dzieli zaledwie jeden punkt i emocji w niedzielnym spotkaniu z pewnością nie zabraknie. Czarni zapowiadają walkę o trzy punkty, a miejscowi kibice na forum szykują przyjezdnym „prawdziwy kocioł”. Zawodnicy z Rzeszowa będą z kolei chcieli zrewanżować się Czarnym za porażkę 2:3 odnotowaną we własnej hali.

Początek spotkania w hali sportowej SP w Oleszycach przy ul. Krótkiej o godz. 16:00.

Tabela za pwzps.p9.pl
Tabela za pwzps.p9.pl

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here