Kickboxing: 15 medali Polaków w Dublinie, brąz Kubiszyna

5

Piętnaście medali – pięć złotych, srebrny i dziewięć brązowych – wywalczyli polscy kickbokserzy w Pucharze Świata w formule full contact w Dublinie. Podopieczni trenera Radosława Laskowskiego zajęli pierwsze miejsce w klasyfikacji drużynowej, a do Lubaczowa z brązowym medalem wraca Mateusz Kubiszyn.

Na turnieju „Internationa Irish Open 2015″ młody lubaczowski kickboxer walczył w kat. -86 kg i ostatecznie stanął na trzecim stopniu podium. Turniej w Dublinie był pierwszym z poważniejszych sprawdzianów Kubiszyna po dłużej przerwie w ringowej rywalizacji. Teraz przed lubaczowianinem ostatnia prosta przygotowań przed Mistrzostwami Polski, które odbędą się już za miesiąc w Poznaniu.

– Kolejny mój przystanek w rywalizacji to Mistrzostwa Polski Seniorów, na których chciałbym odzyskać tytuł i przede wszystkim zachować podczas walki zimną głowę, której zabrakło w Irlandii – mówi Mateusz Kubiszyn.

Sponsorami zawodnika są: SKR Club i Game Over Cycles.