W niedzielę (08.03) zespoły uczestniczące w rozgrywkach Halowej Amatorskiej Ligi Piłki Nożnej w Lubaczowie rozegrają mecze fazy play off, które wyłonią drużyny do turnieju finałowego.
Wyniki 7. kojejki spotkań, którą rozegrano w niedzielę (01.03):
JUNIORZY STARSI MOS – PARAFIA ŚW. STANISŁAWA 3 : 3
JUNIORZY: Ważny H.-2, Bryk B.-1, PARAFIA: Maziarz B.-2, Cisek D.-1
KORMED LUBACZÓW – KOZAK SQUAD 10 : 4
KORMED: Korzeniowski M.-7, Hass A.-1, Dyś D.-1, Horodko P.-1, KOZAK: Gelmuda P.-1, Furgała P.-2, Kornaga D.-1
TRAPER LUBACZÓW – ZOZ R-36 3 : 0 v.o.
PANSTWOWA STRAŻ POŻARNA LUBACZÓW – UNIA ŁUKAWIEC 3 : 0 v.o.
Tabela po 7. kolejce spotkań:
Lp. | Nazwa drużyny | Mecze | Punkty | Bramki |
---|---|---|---|---|
1. | KORMED LUBACZÓW | 7 | 19 | 45:13 |
2. | TRAPER LUBACZÓW | 7 | 18 | 44:16 |
3. | PARAFIA ŚW. STANISŁAWA | 7 | 13 | 26:17 |
4. | JUNIORZY STARSI MOS LUBACZÓW | 7 | 10 | 26:27 |
5. | ZOZ R-36 LUBACZÓW | 7 | 8 | 20:22 |
6. | PAŃSTWOWA STRAŻ POŻARNA LUBACZÓW | 7 | 7 | 13:24 |
7. | KOZAK SQUAD | 7 | 6 | 25:37 |
8. | UNIA ŁUKAWIEC | 7 | 0 | 2:45 |
Klasyfikacja strzelców po 7. kolejce:
BRAMKI, IMIE i NAZWISKO /DRUŻYNA/
18 Roman J. / TRAPER/
16 Korzeniowski M. / KORMED/,
11 Hass P./KORMED/ , Maziarz B./PARAFIA/, Furgała P./KOZAK/.
8 Ważny H./MOS/
7 Horeczy P./TRAPER/,
6 Dawidowicz P./MOS/ , Flis M. /KORMED/
5 Szynal A./R-36/
4 Małecki P. /R-36/,Jaremko W./Traper/, Sopel P./MOS/, Tworko J. , Łakomy A.,/Parafia/
3 Cisek ,Gelmuda P., /KOZAK SQUAD/, Kida M. /PSP LUBACZÓW/ , Polucha D., Kuziemski M. /R-36/, Ważny T., Bryk B./MOS/.,Hass A.,Horodko P. /KORMED/
2 Kostrzycki J., /R-36/, Paryniak P., Grudowski B. Cisek R. Kostek P. /Traper/, Hojdak R., Dyś D./ /KORMED/, Gelmuda M. Polucha D. /PARAFIA/, Pacuła B., Źrałka D. /PSP Lubaczów/, Antonik P, Rokosz J. Kędzior G /KOZAK SQUAD/
1 Madej M., Zaborniak K./MOS/, Mularczyk M., Kornaga W., /KORMED/, Machczyński R., Obroślak G., Siryk J., /TRAPER/, Gimlewicz A.,Antonik J., Hass D./R-36/, Boćko Ł.,Bogusz D./UNIA ŁUKAWIEC/, Chomyszyn M., Hanus P. Woszczak Z. /PSP Lubaczów/, Surowiecki R.,Kornaga D./KOZAK/,Janczura M., Ramian T., Cisek D./PARAFIA/
W niedzielę (08.03) rozegrane zostaną mecze fazy play off.
Zestawienie par rywalizujących o miejsca V – VIII:
14.00 – 14.45 ZOZ R – 36 LUBACZÓW – UNIA ŁUKAWIEC (5-8)
14.55 – 15.40 PSP LUBACZÓW – KOZAK SQUAD (6-7)
Zestawienie par rywalizujących o miejsca I – IV:
15.50 – 16.35 KORMED LUBACZÓW – JUNIORZY MOS LUBACZÓW (1-4)
16.45 – 17.30 TRAPER LUBACZÓW – PARAFIA ŚW. STANISŁAWA (2-3)
Turniej finałowy zaplanowano na niedzielę 15. marca br.
elubaczow.com, MOS Lubaczów
Bądź na bieżąco i zostań jednym z ponad 14 tysięcy naszych obserwujących!
Śledź profil Redakcja Elubaczow na Facebooku.