W sobotę Halowy Turniej Piłki Nożnej „Jednostek”

450-lecie Oleszyc
Podobne wpisy

W sobotę (07.03) w hali sportowej Publicznego Gimnazjum nr 2 w Lubaczowie odbędzie się Halowy Turniej Piłki Nożnej „Jednostek”. Drużynom złożonym z pracowników „jednostek” będzie można kibicować już od godz. 09:00.

fot. M. Kuziemski, lubaczow.pl, arch.
fot. M. Kuziemski, lubaczow.pl, arch.

Do rywalizacji o Puchar Burmistrza Miasta Lubaczowa stanie osiem drużyn, w których składzie znajdą się pracownicy placówek działających w mieście, m. in. z Komendy Powiatowej PSP w Lubaczowie, Placówki Straży Granicznej w Lubaczowie, Nadleśnictwa Lubaczów, Miejskiego Ośrodka Sportu w Lubaczowie wraz z Urzędem Miejskim w Lubaczowie, Oddziału Celnego w Budomierzu i Ratownictwa Medycznego Lubaczów. W rozgrywkach wezmą udział także zespoły, w których skład wejdą prawnicy i nauczyciele. To oni w sobotę zamienią swoje mundury, koszule z kołnierzykiem i garnitury na strój sportowy.

AH, elubaczow.com

zostaw odpowiedź
Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

450-lecie Oleszyc
Zobacz pełny kalendarz
Nasz patronat
Często czytane