Zespoły rywalizujące w rozgrywkach Ligi Halowej Piłki Nożnej w Cieszanowie zakończyły zasadniczą fazę rozgrywek. Osiem najlepszych drużyn czeka teraz starcie w play-offach i mecze finałowe, które zaplanowano na przyszły weekend. Poniżej prezentujemy zestawienie wyników 8. i 9. kolejki, aktualną tabelę i klasyfikację strzelców.
Wyniki VIII kolejki spotkań rozegranej w piątek 23. stycznia:
GRZECHOTNIKI CIESZANÓW – ZOZ R-36 LUBACZÓW 1 : 16
D. Mazurkiewicz – P. Małecki 3, A. Szynal 3, J. Antonik 3, J. Roman 2, D. Polucha 2, D. Hass 2, K. Młodziński
CZERWONI CEWKÓW – COVER TEAM LUBACZÓW 2 : 3
M. Wawrejko, K. Żyła – P. Hanus 2, M. Pytel
BŁĘKITNI WOLA OBSZAŃSKA – JUWENIA CIESZANÓW 4 : 6
G. Bednarczuk, P. Wróbel, A. Kozak, M. Leńczuk – M. Żyła 4, P. Pyda, R. Broź
KORMED LUBACZÓW – GWIAZDA WIELKIE OCZY 7 : 3
M. Korzeniowski 5, D. Dyś, A. Hass – J. Hołobud 2, T. Sęga II
KOZAK SQUAD LUBACZÓW – ROZTOCZE NAROL 0:3 v.o.
Wyniki IX kolejki spotkań rozegranej w niedzielę 25. stycznia:
KORMED LUBACZÓW – COVER TEAM LUBACZÓW 10 : 4
B. Szczybyło 2, M. Flis 2, P. Horodko 2, R. Hojdak 2, D. Dyś, P. Hass – M. Machczyński, F. Baran, K. Siteń, W. Szczybyło
CZERWONI CEWKÓW – GRZECHOTNIKI CIESZANÓW 5 : 6
F. Nieckarz 2, K. Zyła 2, M. Wawrejko – S. Mazurkiewicz 2, P. Witek, J. Herda, A. Marciniszyn, A. Witko
ROZTOCZE NAROL – ZOZ R-36 LUBACZÓW 0 : 3 v.o.
GWIAZDA WIELKIE OCZY – JUWENIA CIESZANÓW 3 : 2
J. Hołobud, D. Cyran – W. Pałczyński, R. Broź
KOZAK SQUAD LUBACZÓW – BŁĘKITNI WOLA OBSZAŃSKA 0:3 v.o.
Tabela po IX kolejce:
Lp. | Nazwa drużyny | Mecze | Punkty | Bramki | Bilans |
---|---|---|---|---|---|
1. | Kormed Lubaczów | 9 | 27 | 69 – 20 | +49 |
2. | ZOZ R-36 Lubaczów | 9 | 24 | 68 – 17 | +51 |
3. | Roztocze Narol* | 9 | 15 | 42 – 51 | -9 |
4. | Gwiazda Wielkie Oczy* | 9 | 15 | 50 – 42 | +8 |
5. | COVER TEAM M. Kuszeliński | 9 | 14 | 37 – 43 | -6 |
6. | Błękitni Wola Obszańska | 9 | 13 | 66 – 35 | +31 |
7. | Juwenia Cieszanów | 9 | 12 | 28 – 45 | -17 |
8. | Grzechotniki Cieszanów | 9 | 10 | 27 – 60 | -33 |
9. | Czerwoni Cewków | 9 | 3 | 27 – 73 | -46 |
10. | Kozak Squad Lubaczów | 9 | 0 | 0 – 27 | -27 |
* w przypadku równej ilości punktów o kolejności miejsc w tabeli decyduje bezpośredni mecz pomiędzy zainteresowanymi drużynami
Klasyfikacja strzelców:
32 bramki: P. Wróbel (Błękitni);
23 bramki: J. Hołobud (Gwiazda);
16 bramek: P. Hass (Kormed), J. Rak (Błękitni);
13 bramek: M. Korzeniowski (Kormed);
10 bramek: P. Małecki (ZOZ R-36), M. Pytel (Cover Team), D. Cyran (Gwiazda)’
9 bramek: M. Banaś (Roztocze), A. Szynal (ZOZ R-36);
8 bramek: M. Flis (Kormed), J. Roman, M. Gotkowski (obaj ZOZ R-36);
7 bramek: F. Nieckarz (Czerwoni), R. Maślanka (Grzechotniki), P. Wawrów (Juwenia);
6 bramek: A. Hass (Kormed), M. Wawrejko (Czerwoni), P. Hanus (Cover Team), M. Włoch (Roztocze), T. Sęga I (Gwiazda).
Na piątek (20.02) i sobotę (21.02) zaplanowano rozegranie meczów play-off (zestawienie 1 – 8; 2 – 7; 3 – 6; 4 – 5) i finałów.
Bądź na bieżąco i zostań jednym z ponad 14 tysięcy naszych obserwujących!
Śledź profil Redakcja Elubaczow na Facebooku.