Siatkarze Czarnych Oleszyce najlepsi na Turnieju Przyjaźni w Adamówce

0

Dobrze wykorzystali dwutygodniową przerwę w ligowych rozgrywkach czwartoligowi siatkarze SSPS PBS Czarnych Oleszyce, którzy okazali się najlepsi podczas rozegranego w niedzielę (08.02) w Adamówce Turnieju Przyjaźni.

fot. D. Sałek, czarnioleszyce.pl
fot. D. Sałek, czarnioleszyce.pl

Udział zespołu z Oleszyc w Turnieju Przyjaźni to ostatni etap przygotowań drużyny do najważniejszych spotkań w obecnym sezonie. W turnieju, który rozegrano w Adamówce uczestniczyło w sumie cztery drużyny: ADS Wolta Warszawa, Oljutrans Łuck, SSPS Czarni Oleszyce i gospodarze UMKS Spartakus Adamówka. Zawody rozegrano systemem „każdy z każdym”, z drużyna Czarnych zwycięsko wyszła z wszystkich pojedynków. Dodatkowo nagrodę MVP turnieju otrzymał Tomasz Sałek, zawodnik Czarnych.

– Turniej wykorzystaliśmy jako ostatni sprawdzian przed ligowymi meczami finałowymi. Zależało nam na dopracowaniu niektórych zagrań i ustawień – podsumował Michał Gontarz, trener Czarnych Oleszyce.

Czarni: Gontarz, Mazur, Wnęk, Sałek, Nieckarz, Kasprzyk i Czereba (libero) oraz K. Pytel i Harasymowicz.

W najbliższą sobotę, wyjazdowym spotkaniem w Czudcu, drużyna z Oleszyc rozpoczyna finałową rywalizację w czwartoligowych rozgrywkach. Przed nimi sześć spotkań, które zadecydują o awansie.

Tabela grupy finałowej, Czarni zagrają z zespołami z Czudca, Tarnobrzega i Rzeszowa (mecz – rewanż).

10960420_956738551004164_8821065750009786865_o


zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here