AutoLokata 6 – załóż do końca stycznia!

0

Tylko osoby, które do końca stycznia założą AutoLokatę w Banku Spółdzielczym w Lubaczowie mają szansę na wygranie atrakcyjnych nagród, wśród których m.in. między innymi Toyota Yaris, Toyota Aygo, telewizory LED, odkurzacze Stihl, wiertarki Bosch, podkaszarki elektryczne Stihl, myjki ciśnieniowe Karcher, zestawy noży Fiskars. Wystarczy 1 000 zł.

fot. Archiwum.
fot. Archiwum.

Na uczestników szóstej loterii AutoLokata czeka w sumie 50 nagród. By wziąć udział w loterii należy do końca stycznia br. założyć lokatę o minimalnej wartości 1000 zł w jednej z placówek banku. Każdy kolejny tysiąc, to kolejny kupon i szansa na wygraną. Lokatę należy utrzymać przynajmniej do 2 marca 2015 roku.

– Specjalnie dla Państwa wszystkie placówki banku czynne będą wyjątkowo również w sobotę (31.01) do godziny 13:00. Nie trzeba posiadać u nas konta, a lokata jest gwarantowana przez Bankowy Fundusz Gwarancyjny. Losowanie odbędzie się 9 maja br. w sali widowiskowej Miejskiego Domu Kultury w Lubaczowie – informuje Bank Spółdzielczy.

Więcej informacji na stronie www.pbslubaczow.pl.

Artykuł sponsorowany.

Materiały reklamowe loterii mają jedynie charakter informacyjny. Wiążącą moc prawną mają wyłącznie postanowienia “Regulaminu loterii” dostępnego na stronie internetowej organizatora.


Bądź na bieżąco i zostań jednym z ponad 14 tysięcy naszych obserwujących!

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here