Powiat lubaczowski zagrał dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy – film

20

W niedzielę po raz 23. zagrała Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. W akcji brało udział 120 tysięcy wolontariuszy, a w całym kraju zorganizowano ponad 100 imprez. Największa w naszym regionie odbyła się w Lubaczowie, a jej zwieńczeniem był tradycyjny pokaz sztucznych ogni „Światełko do nieba”.

Finał WOŚP przebiegał w tym roku pod hasłem: „Dla podtrzymania wysokich standardów leczenia dzieci na oddziałach pediatrycznych i onkologicznych oraz godnej opieki medycznej seniorów”. Podczas tegorocznego finału lubaczowski sztab zebrał ponad 52 tys. zł, a na ogólnopolskie konto WOŚP wpłynęło ponad 36 mln zł. Ostateczna suma zbiórki ma być znana w marcu.


20 komentarze

 1. Światełko do nieba przed MDK było świetne. Jeśli chodzi o koncert to od wielu lat zauważyłem ,że jest robiony po to ,żeby był tylko. Jest tyle kapel ,które by chciały grać z Podkarpacia i nie tylko. W ten jeden dzień w roku zespoły nie biorą kasy chyba ,że za przejazd więc z kosztami problemu nie widzę. Trzeba zapraszać zespoły wartościowe, mające coś do przekazania i różnorodne gatunkowo. Przyciągnie to młodzież , osoby dorosłe i zbierze się dużo kasy na wielką orkiestrę i ludzie w kulturalny i dobry sposób spędzą czas. Nie mówię wczorajszy koncert Roba Tognoni był dobry, ale ile można co finał zapraszać bluesmenów ?
  Nie piszę tego z zawiści i zgodzi się ze mną wiele osób
  Ps Ekipo Elubaczów nie usuwajcie tego komentarza bo nikogo nie obrażam i w kulturalny sposób przedstawiam swoją opinię.

 2. Drogi tobo nie masz pojęcia co znaczy organizacja koncertu, a na pewno nie masz odniesienia „że za przejazd więc z kosztami problemu nie widzę” dla Sztabu Lubaczów zapłata kosztów np. w kwocie 10 tyś to zbyt wiele. Ale Serdecznie cie zapraszam do pomocy przy organizacji, możesz się wykazać. Sztab Lubaczów

 3. I to właśnie jest Lubaczów, pisałem ,że nie z zawiści się wypowiadam a tu nick ” janek” już wtrąca swoje. Czego mam zazdrościć ? I po co te wulgaryzmy ?
  Panie Krzysztofie Czerniaku niech pan nie robi ze mnie i z mieszkańców idiotów.
  Jak mieliście możliwość by zagrał gość z Australii, to proszę nie mówić,że nie ma jak zaprosić kilku zespołów z podkarpacka…Nie zakrywajcie się nie wiadomo jakimi kosztami to jest WOŚP a nie koncert na dni Lubaczowa. Po prostu nie wytrzymam waszej ignorancji , nie stać was może też na zlecenia stworzenia ładnego baneru a nie malowanie na bielonym 500 razy płótnie ?
  Po prostu nie ma co pisać , dyskusja na poziomie komuny , jest bo jest a dlaczego jest bo tak.
  Nie potraficie nic organizować z głową ,wy jak i władze domu kultury.
  Jest mi strasznie wstyd ,że Lubaczów ośmiesza Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy .

 4. Nikt nie powie teraz ,że koncert był zrobiony dobrze.
  Zebrana kasa z koncertu 949,55 zł
  Czyli nie licząc obsługi, wykonawców , wolontariuszy ,osób wchodzących na chama , zjawiło się i opłaciło bilety 95 osób , kpina
  I wy mówicie ,że koncert był zrobiony na wysokim poziomie i prawidłowo
  Ludzie wszystko widzą i nie będę tracić czas na żenadę.

 5. O nie Panie Krzysztofie Czerniak. Jeśli się w tym mieście nie jest anonimowym to człowiek jest skazany na lincz bez uzasadnienia nawet mówiąc prawdę. Zagrywki poprzez przedstawienie się na mnie nie działają
  Przypominam portalowi ,że udostępnianie pełnego adresu ip i namierzanie jest karalne.

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here