Koncert Noworoczny na artystyczny początek 2015 roku

0

Na dobry, artystyczny początek 2015 roku Dyrektor Miejskiego Domu Kultury w Lubaczowie zaprasza na Koncert Noworoczny, który odbędzie się w najbliższą niedzielę (04.01) o godz. 17:00. W tym roku gwiazdą będzie zespół „Silesian Singers”.

fot. MDK Lubaczów, arch.
fot. MDK Lubaczów, arch.

To już jedenasta edycja koncertu. Tradycją jest, że w jego ramach swoją coroczną pracę podsumują sekcje działające w MDK. Każdy znajdzie coś dla siebie, bo Koncert Noworoczny organizowany w Lubaczowie wyróżnia się różnorodnością form. Na scenie zobaczymy aktorów „Teatru Małych Form”, dziecięcego teatru „Lentylki”, tancerzy dziecięcego zespołu „Mali Lubaczowianie”, grupy „Gruby Lolo” oraz członków zespołu muzycznego „S 23” i wokalno-instrumentalnego „L’Music Project”, a także dwie grupy taneczne Szkoły Podstawowej nr 1 w Lubaczowie.

Swoją oryginalną muzyką, utworami połączonymi z beatboxem, występami a capella, bez użycia jakichkolwiek instrumentów porwie słuchaczy gwiazda wieczoru – zespół „Silesian Singers”. Repertuar grupy zawiera największe polskie oraz światowe przeboje muzyki rozrywkowej. Atutami zespołu są młodość i kreatywność, które przyczyniają się do tworzenia nowych, niepowtarzalnych aranżacji.

AH, elubaczow.com


Bądź na bieżąco i zostań jednym z ponad 14 tysięcy naszych obserwujących!

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here