Dwa projekty z regionu walczą o granty od Fundacji BZWBK

1

Do 21 grudnia br. można głosować w projekcie „Tu mieszkam, tu zmieniam” organizowanym przez Fundację BZWBK. O dodatkowe granty walczą dwa projekty w powiatu lubaczowskiego. Biorąc udział w głosowaniu możesz zdecydować, który z nich otrzyma dodatkowe wsparcie finansowe. Nagrody (2,0 tys zł, 3,5 tys. zł i 5,0 tys. zł) trafią do organizacji, które zdobędą największą liczbę Waszych głosów. Głosując, możesz również wziąć udział w konkursie na hasło projektu i wymyślając krótki slogan masz szansę na wygranie 1 z 3 czytników KINDLE Paperwhite.

tumieszkam-960x334_53878

Pierwszy z projektów to „Ogród natury”, który przewiduje zagospodarowanie terenu wokół Centrum Edukacji Ekologicznej w Lisich Jamach, polegające na wytyczeniu alejek, obsadzeniu ich roślinami oraz wykopaniu oczka wodnego. Dzięki temu może powstać ciekawe miejsce do edukacji ekologicznej dzieci i atrakcyjny zakątek do spacerów dla mieszkańców.

Drugi, zgłoszony przez Stowarzyszenie Folkowisko projekt o nazwie „Nowe Źródła Gorajec 2015 – młodzieżowy przegląd muzyczny z warsztatami i wykładami”, przewiduje organizację konkursu dla utalentowanej muzycznie młodzieży z mniejszych miejscowości. Udział w przeglądzie pozwoli im na zaprezentowanie swojej twórczości, rozwój artystyczny, poznanie innych twórców, a zwycięzcy na koncert u boku gwiazd polskiej muzyki folk podczas przyszłorocznego Festiwalu Folkowisko.

Jak głosować na nasze projekty?

Trzeba wejść na stronę: bzwbk.pl/…/granty/glosowanie.html

Na widocznej tam mapce wybrać województwo podkarpackie i na liście projektów odnaleźć i kliknąć przy jednym z powyższych. Konieczne będzie podanie swojego adresu e-mail i potwierdzenie oddania głosu po otrzymaniu wiadomości.

elubaczow.com, BZWBK


1 komentarz

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here