BS Lubaczów: W sobotę losowanie piątej edycji loterii „AutoLokata”

4

W sobotę o godz. 15:00 w sali widowiskowej Miejskiego Domu Kultury w Lubaczowie odbędzie się uroczysta gala piątej edycji loterii AutoLokata organizowanej przez Bank Spółdzielczy w Lubaczowie. W jej trakcie rozlosowanych zostanie 100 nagród, a wśród nich nagroda główna – samochód Volkswagen Polo.

fot. BS Lubaczów
fot. BS Lubaczów

W wynoszącej ponad 76 tysięcy złotych puli nagród znajdują się również wideorejestrastory, aparaty fotograficzne, przenośne konsole, wieże stereo, kamery oraz tablety i telewizory. Organizatorzy przygotowali także niespodzianki dla osób obecnych na losowaniu, w którym udział wezmą „autolokaty” założone od 03. marca do 31. lipca br.

Loteria AutoLokata to flagowy produkt Banku Spółdzielczego w Lubaczowie, który zyskał ogromną popularność wśród mieszkańców regionu. W dotychczasowych czterech edycjach bank rozlosował w sumie ponad 100 nagród rzeczowych, w tym 4 samochody osobowe. Co ciekawe, oprócz szansy na nagrody, osoby zakładające lokatę mogą liczyć także na atrakcyjne oprocentowanie środków, które gwarantowane są przez Bankowy Fundusz Gwarancyjny.

Obecnie trwa szósta edycja loterii, w której do wygrania 50 nagród, w tym Toyota Yaris i Aygo. Wystarczy do końca stycznia 2015 roku założyć lokatę o minimalnej wartości 1000 zł. Więcej informacji na bslubaczow.pl.

elubaczow.com, bslubaczow.pl


Bądź na bieżąco i zostań jednym z blisko 14 tysięcy naszych obserwujących!
Śledź profil Redakcja Elubaczow na Facebooku.

4 komentarze

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here