Sukces akcji Kormedu – ponad 1600 darmowych badań

2

Sporym sukcesem zakończyła się akcja bezpłatnych badań zorganizowana przez Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Kormed w Lubaczowie. W okresie nieco ponad dwóch tygodni do placówki zgłosiło się 270 chętnych, którym wykonano w sumie ponad 1600 badań krwi, moczu i cholesterolu.

fot. pixabay.com
fot. pixabay.com

Akcja darmowych badań przeprowadzona była w okresie od 12 do 21 listopada br. Do Niepublicznego Zakładu Opiekuńczo-Leczniczego Kormed, mieszczącego się przy ulicy Kościuszki w Lubaczowie, zgłosiło się w sumie 270 osób z powiatu lubaczowskiego. Laboratorium wykonało łącznie ponad 1600 badań krwi, moczu oraz cholesterolu. Po uzyskaniu wyników i konsultacji lekarskiej, część z przebadanych osób skierowano na specjalistyczny konlsultacje.

– Zainteresowanie ze strony pacjentów było duże, a to utwierdza nas w przekonaniu, że takie akcje są potrzebne i z pewnością będą w przyszłosci powtarzane – mówi Jacek Korzeniowski, właściciel NZOZ Kormed.

elubaczow.com, kaj


Bądź na bieżąco i zostań jednym z ponad 14 tysięcy naszych obserwujących!

2 komentarze

  1. Płaci, z tym, że jeden pacjent nie choruje i nie chodzi do lekarza przez 20 lat, a drugi ma spore problemy przez co zdecydowanie więcej jego leczenie przekracza wartość jego składki. Ale szczerze wolę żeby moje składki szły na kogoś innego niż samemu być chorym. Dodatkowo takie badania nie są jakieś drogie, wystarczy podejść do lekarza rodzinnego i poprosić o skierowanie, jeżeli chcielibyśmy je co 2tyg mógłby mieć obiekcje, ale raz w roku nikt nie będzie robił problemów.

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here