Wolna Grupa Bukowina w piątek z koncertem w Oleszycach

0
fot. wolnagrupabukowina.pl, arch.
fot. wolnagrupabukowina.pl

Wolna Grupa Bukowina, znany zespół z nurtu poezji śpiewanej, będzie gwiazdą drugiego dnia projektu „Dekalog wartości” organizowanego przez Stowarzyszenie „Czas na pomoc” w Oleszycach.

W piątkowy (31.10) wieczór, w hali widowiskowo-sportowej przy miejscowej Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II, zaprezentują się również dziecięce zespoły taneczne. Nie zabraknie słodkiego poczęstunku i nagród w konkursach organizowanych w ramach dnia „Miłość – przyjaźń”.

Wolna Grupa Bukowina koncertuje z powodzeniem od ponad 42 lat, zdobywając rzesze nowych, wiernych słuchaczy. Zespół jest owacyjnie przyjmowany przez publiczność, a na ich koncertach zawsze czuje się atmosferę „wspólnego bytowania” i śpiewania. Zespół ma na swym koncie wielokrotnie nagrodzone występy na licznych polskich festiwalach, w tym na Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu, Studenckim Festiwalu Piosenki w Krakowie, udział w studenckich festiwalach FAMA oraz dwukrotny występ dla 150–tysięcznej widowni na Przystanku Woodstock.

Koncert zorganizowano w ramach projektu „Dekalog wartości” realizowanego na terenie gminy Oleszyce we współpracy ze Szkołą Podstawową im. Jana Pawła II w Oleszycach, Szkołą Podstawową im. gen. J. Kustronia w Starych Oleszycach, Szkołą Podstawową w Zalesiu, Publicznym Gimnazjum im. Orła Białego w Oleszycach oraz firmą PR HP Media.

Projekt „Dekalog wartości” współfinansowany przez Fundusz Inicjatyw Obywatelskich.

Plakat

elubaczow.com, hp


zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here