Bank Spółdzielczy otworzył oddział w Tomaszowie Lubelskim

4

Podczas gdy, to najczęściej firmy z Lubelszczyzny szukają klientów i tworzą placówki w naszym mieście, to Bank Spółdzielczy w Lubaczowie swoją działalność skierował w drugą stronę i otworzył właśnie w Tomaszowie Lubelskim swoją ósmą placówkę i pierwszą poza powiatem lubaczowskim. – To kolejny krok w przyjętej i sukcesywnie realizowanej przez nas strategii – mówią w Banku Spółdzielczym.

 

Choć placówka mieszcząca się przy ulicy Matejki działa dopiero od kilku tygodni, to obsługuje już spore grono klientów. Magnesem przyciągającym mieszkańców Tomaszowa Lubelskiego i okolic jest popularna u nas od kilku lat loteria AutoLokata, której trwa obecnie szósta edycja oraz nowoczesne wyposażenie placówki – dostępny całą dobę wpłatomat i bankomat wyposażony w czytnik biometryczny umożliwiający wypłatę gotówki z użyciem palca. Jak się okazuje nowy oddział w Tomaszowie Lubelskim nie jest ostatnim jaki otwiera Bank Spółdzielczy w Lubaczowie.

– Otwarcie nowej placówki w Tomaszowie Lubelskim jest kolejnym krokiem przyjętej i sukcesywnie realizowanej przez nasz bank strategii. Rynek usług bankowych, także bankowości spółdzielczej, jest bardzo dynamiczny i szybko się rozwija. My, zachowując zarazem lokalny i indywidualny dla klienta charakter działalności, musimy podążać za tymi zmianami. Nowy oddział w Tomaszowie Lubelskim to pierwszy krok w działalności naszego banku poza powiatem lubaczowskim, ale nie ostatni – myślimy już o kolejnych lokalizacjach – mówi Paweł Kapel, prezes zarządu Banku Spółdzielczego w Lubaczowie.

Nowa placówka mieści się w Tomaszowie Lubelskim przy ulicy Matejki 2 C.
Jest czynna od godz. 08:00 do 16:00, tel. 729-295-776 lub 84 664-17-83. 

Bank Spółdzielczy w Lubaczowie istnieje od ponad stu lat i należy do największych banków spółdzielczych w województwie podkarpackim. Oferuje kompleksową obsługę firm, rolników i klientów indywidualnych. W swej działalności skutecznie łączy tradycyjne idee spółdzielczości z wyzwaniami nowoczesnych usług bankowych. Oprócz podstawowej działalności bankowej, instytucja często włącza się w różnego rodzaju akcje skierowane do lokalnej społeczności, jak choćby Program Stypendialny skierowany do najzdolniejszych uczniów z regionu.

Bank Spółdzielczy w Lubaczowie jest zrzeszony w Banku Polskiej Spółdzielczości S.A.


Bądź na bieżąco i zostań jednym z blisko 14 tysięcy naszych obserwujących!
Śledź profil Redakcja Elubaczow na Facebooku.

4 komentarze

  1. Nie wiem jak emeryci, ale mi sie ten bank nie podoba zupelnie. Mialem tam konto, uwazam, ze jest zacofany pod wzgledem technologicznym, drogi i malo praktyczny. Jakkolwiek, wierze, ze wielu osobom moze sie podobac cos takiego szczegolnie tym 50+.

    ps. Nie cierpie, tej babki w okienku nr 4, ale serdecznie ja pozdrawiam. Gdy zamykalem konto, placac 45 zl za `zalegle operacje na koncie´, to dziwnie sie patrzyla, jakbym nie wiedzial, ze trzeba zaplacic. Nie wiedzialem, ale chcac uniknac konfrontacji z ta osobniczka, zaplacilem, zamknalem i jestem happy.

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here