VII Regionalny Przegląd Plastyki Nieprofesjonalnej

0
fot. Archiwum
fot. Archiwum

Ukończyłeś 20 lat, jesteś utalentowany artystycznie lecz plastyką nie zajmujesz się zawodowo i marzysz, by twoja praca znalazła się na wystawie w Centrum Kulturalnym w Przemyślu? Weź udział w VII Regionalnym Przeglądzie Plastyki Nieprofesjonalnej.

Przegląd Plastyki Nieprofesjonalnej skierowany jest do twórców z powiatów: jarosławskiego, lubaczowskiego, przemyskiego i przeworskiego. W konkursie mogą wziąć udział osoby, które przekroczyły 20. rok życia, nie mają wykształcenia plastycznego, nie należą do związków artystycznych i stowarzyszeń profesjonalnych oraz nie zajmują się tą twórczością zawodowo lecz hobbistycznie. Warunkiem uczestnictwa jest zapoznanie się z regulaminem, uzupełnienie karty zgłoszenia i dostarczenie 3 prac, które nie były zgłoszone do innych konkursów. Dzieła można składać tylko w jednej dziedzinie artystycznej: malarstwo, rysunek, grafika warsztatowa (druk płaski, wklęsły, wypukły), rzeźba. Prace należy dostarczyć od 2 do 4 października w godz. 8.00 – 17.00 do Centrum Kulturalnego (ul. Konarskiego 9, 37-700 Przemyśl).

Ogłoszenie wyników przeglądu, wręczenie nagród i otwarcie wystawy pokonkursowej odbędzie się 19 października w Galerii Centrum Kulturalnego w Przemyślu. Na ekspozycji dostępny będzie katalog zawierający prace laureatów.

Celem Regionalnego Przeglądu Plastyki Nieprofesjonalnej jest propagowanie amatorskiej twórczości plastycznej, rozwijanie i rozbudzanie zainteresowań plastycznych, wspomaganie twórców w realizacji ich życiowych pasji oraz umożliwienie im prezentacji swoich dzieł.

Regulamin i kartę zgłoszenia można pobrać ze strony internetowej Centrum Kulturalnego: http://ck.przemysl.pl/?c=mdFTP-cmLista-1121.

AH, elubaczow.com

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here