Media Expert: To było wielkie otwarcie – rozdano ponad 1,5 tysiąca upominków

5
fot. Media Expert
fot. Media Expert

Na sam koniec wakacji w Lubaczowie przy ul. Słowackiego 1 (tzw. „nowy handlowiec”) został otwarty nowy salon RTV AGD należący do firmy Astral Sp z o.o współwłaściciela sieci sklepów Media Expert. Placówka na powierzchni blisko 500 m2 oferuje sprzęt RTV i AGD, laptopy, sprzęt fotograficzny, smartfony, rowery, skutery, elektronarzędzia oraz sprzęt do pielęgnacji ogrodów. Samo otwarcie zgromadziło liczne grono mieszkańców, nie zabrakło upominków i atrakcji dla dzieci.

Atrakcyjność oferty „otwarciowej” polegała nie tylko na wyjątkowych promocjach i okazjach cenowych, ale także na szeregu atrakcji dodatkowych. Specjalnie dla mieszkańców Lubaczowa został przygotowany festyn z licznymi animacjami i konkursami dla dzieci i dorosłych, z nagrodami w kole fortuny oraz sejfie. W trakcie przeprowadzonych konkursów rozdano ponad 1500 upominków, a wśród nich sprzęt AGD, IT, Audio. Do dyspozycji najmłodszych oddano mini wesołe miasteczko, a także bajkową ciuchcię „Strzała Południa”. Nad świetną zabawą najmłodszych czuwali bajkowi animatorzy.

Media Expert dla wygody klientów zapewnia transport i serwis, utylizację starego sprzętu, liczne promocje oraz realizację indywidualnych zamówień. Firma przywiązuje szczególną uwagę do bezpieczeństwa zakupów i realizowanych transakcji. Partnerami strategicznymi marki w kontekście usług ratalnych są renomowane i sprawdzone instytucje finansowe, m.in. Credit Agricole czy Santander Consumer Bank S.A. Firma Media Expert jako grupa zajmuje miejsce lidera na wielu rynkach lokalnych, oferując swoim klientom największy wybór elektroniki użytkowej w najniższych cenach.

Wieloletnie doświadczenie grupy Media Expert w połączeniu z polityką cenową i indywidualnym podejściem do każdego klienta sprawia, że hasło „Włączamy niskie ceny” stało się znanym mottem. Firma stawia sobie za cel dostarczenie klientom produktów najwyższej jakości w wyjątkowo atrakcyjnych cenach. Firma kładzie duży nacisk na sprawną komunikację z Klientem począwszy od pierwszego kontaktu, aż po obsługę posprzedażną i gwarancyjną. Sprzedawcy pracujący w sieci stale podnoszą swoje kwalifikacje, uczestnicząc w warsztatach i szkoleniach produktowych, po to by móc służyć klientom fachową pomocą i poradą podczas wyboru sprzętu, który ma spełnić ich oczekiwania.

Godziny otwarcia:
Pn-Pt: 9:00 – 18:00
Sob. 9:00 – 15:00

Serdecznie zapraszamy!

Artykuł sponsorowany.


5 komentarze

Comments are closed.