Pogoń-Sokół rozgromił Motor Grochowce, Roztocze bez punktów

1

Trzy bramki Jakuba Łeskiego dały zwycięstwo piłkarzom MKS-u Pogoni-Sokołą Lubaczów w sobotnim meczu z Motorem Grochowce. Bramki nie strzelili z kolei zawodnicy Roztocza Narol i z Radymna wrócili bez punktów.

 

Komplet punktów zdobyli zawodnicy Pogoni-Sokoła Lubaczów w czwartej kolejce spotkań jarosławskiej klasy okręgowej. W meczu rozegranym na stadionie przy ulicy Sportowej w Lubaczowie najskuteczniejszy był Jakub Łeski, który trzykrotnie trafiał do bramki beniaminka z podprzemyskich Grochowiec. Pierwszy gol padł w 35. minucie, kolejne po przerwie – w 60. i 75. W najbliższą sobotę zawodnicy z Lubaczowa zagrają z liderem w Wiązownicy.

MKS Pogoń-Sokół Lubaczów – Motor Grochowce 3:0 (1:0)
Bramki: Jakub Łeski 35′ , 60′ , 75′.

Mniej szczęścia, ale i wyżej postawioną poprzeczkę miała druga drużyna reprezentująca nasz powiat w „okręgówce”. Gracze Roztocza Narol nie zdołali strzelić bramki na ciężkim terenie w Radymnie. Jedyna bramka meczu padła w 68. minucie spotkania, kiedy po dośrodkowaniu z rzutu rożnego celnie głową trafił Szpunar. Goście także mieli swoje okazje do strzelenia gola, ale na przeszkodzie stawał im bramkarz gospodarzy.

MKS Radymno – Roztocze Narol 1:0 (0:0)
Bramka: Szponar 68′.

Tabela za 90minut.pl
Tabela za 90minut.pl

Bądź na bieżąco i zostań jednym z ponad 14 tysięcy naszych obserwujących!

1 komentarz

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here