Sto nagród do zgarnięcia – ostatnia prosta loterii AutoLokata 5

1

Sto nagród, wśród których m.in. telewizory, tablety, kamery, konsole PSP, aparaty fotograficzne i nagroda główna, którą jest nowy samochód osobowy Volkswagen Polo czeka na zwycięzców piątej edycji loterii AutoLokata organizowanej przez Bank Spółdzielczy w Lubaczowie. By mieć szansę na jedną z nich, trzeba do końca lipca założyć lokatę o minimalnej wartości 1 tysiąca złotych.

 

Na uczestników jubileuszowej piątej edycji loterii AutoLokata czeka w sumie 100 nagród. Wśród nich m.in. telewizory, tablety, wieże czy konsole PSP oraz nagroda główna, którą jest samochód osobowy Volkswagen Polo. Przypomnijmy, że w maju rozlosowano nagrody czwartej edycji, a Volkswagen trafił do wojciecha Hypiaka z Oleszyc.

By wziąć udział w loterii wystarczy do końca lipca br. założyć lokatę o minimalnej wartości 1000 zł w jednej z placówek banku. Każdy kolejny tysiąc, to kolejny kupon i szansa na wygraną. Lokatę należy utrzymać przynajmniej do 2 września 2014 roku.

– Nie trzeba posiadać u nas konta, a lokata jest gwarantowana przez Bankowy Fundusz Gwarancyjny. Losowanie odbędzie się na Mikołajki, czyli dokładnie 6. grudnia w sali widowiskowej Miejskiego Domu Kultury w Lubaczowie – informuje PBS Lubaczów.

Nagrody piątej edycji loterii AutoLokata:

I Nagroda główna – samochód osobowy marki Volkswagen Polo
II Nagroda – Telewizor LED Orion 32 – 5 szt.
III Nagroda – Tablet Samsung – 6 szt.
IV Nagroda – Kamera Samsung – 10 szt.
V Nagroda – Wieża Pioneer – 17 szt.
VI Nagroda – Konsola Sony PSP – 17 szt.
VII Nagroda – Aparat Nikon Coolpix – 22 szt.
VIII Nagroda – Wideorejestrator LTC – 22 szt.

Wartość puli nagród to 76 tysięcy złoty!!

Więcej informacji na stronie www.pbslubaczow.pl

Artykuł sponsorowany

Materiały reklamowe loterii mają jedynie charakter informacyjny. Wiążącą moc prawną mają wyłącznie postanowienia “Regulaminu loterii” dostępnego na stronie internetowej organizatora.


Bądź na bieżąco i zostań jednym z ponad 14 tysięcy naszych obserwujących!
Śledź profil Redakcja Elubaczow na Facebooku.

1 komentarz

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here