Tradycyjne wideofilmowanie całkowicie zmieniło swoje oblicze

6

Kto z nas nie lubi wracać myślami do najpiękniejszych momentów swojego życia? Niejednokrotnie chcielibyśmy nasze chwile zapisać na nośniku pamięci. Jednym z najlepszych sposobów zaprezentowania ulatujących zdarzeń, jaki dotychczas świat wymyślił jest film. Jak mówi jedno z chińskich przysłów „Jeden obraz wart więcej niż tysiąc słów, a ileż da się opowiedzieć tysiącami obrazów i dźwięków w filmie?” Bez wątpienia więc należy to wykorzystać.

Młodą, ale dobrze rozwijającą się firmą realizującą nagrania filmowe w Lubaczowie jest Studio Razmi Film. Firma powstała z pasji, więc nieustannie śledzi i wprowadza do swojej działalności nowinki techniczne, jednocześnie dopasowując się do potrzeb i oczekiwań klienta. Start biznesu wspomogła unijna dotacja, dzięki której był możliwy m.in. zakup profesjonalnego sprzętu z systemem do stabilizacji obrazu i rejestracji najlepszej jakości dźwięku. Dzięki temu ma możliwość realizacji coraz bardziej popularnych projekcji Libdub. Dodatkowo dysponuje kamerą GoPro oraz helikopterem do nagrań ujęć z lotu ptaka. Oferuje usługi przerabiania na DVD lub Blue-Ray amatorskich nagrań oraz montuje filmy z ujęć wykonanych przez klienta. Nowoczesny sprzęt pozwala kreatywnie podejść do otrzymanego zlecenia. Firmie, choć na rynku istnieje od 2013 roku, we współpracy z Telewizją Lubaczów udało się zrealizować ponad 500 filmów krótkometrażowych m.in. reportaży, koncertów, wywiadów i reklam.

Studio Razmi prezentuje bieżące wydarzenia, zajmuje się także wykonywaniem nagrań studniówkowych, weselnych czy chrzcin i ma wolne terminy w tym zakresie. Wydarzenia te z całą pewnością są najważniejszymi momentami w życiu. Tradycyjne wideofilmowanie odeszło już do lamusa, więc firma proponuje nowoczesne, dynamiczne, interesujące i krótkie reportaże, które utrwalą najważniejsze i najciekawsze chwile. Każdy film poddaje profesjonalnemu montażowi, selekcjonuje zarejestrowany, często kilkunastogodzinny materiał i wybiera najciekawsze momenty tworząc z niego kilkudziesięciominutową ekranizację, którą ogląda się z zaciekawieniem. Firma unika zbędnych dłużyzn, co sprawia, że taka forma przekazu jest świetną pamiątką.

Wychodząc naprzeciw lokalnym potrzebom Studio Razmi dokonuje wszelkich starań, aby efekt końcowy realizacji był w stu procentach zgodny z wyobrażeniem i oczekiwaniami zleceniodawcy. Firma nie boi się podejmować ryzyka, bo wie, że tylko w ten sposób powstają rzeczy wartościowe, dzieła, które pomogą zrozumieć czasy nam współczesne. Najlepszą wizytówką Studia Razmi są zrealizowane już reportaże, wywiady i reklamy, które możemy obejrzeć na stronie www.studiorazmi.pl.

Studio Razmi Film Tomasz Rozmus
ul. A. Mickiewicza 25
37-600 Lubaczów

www.studiorazmi.pl

Tel. 501 009 137
e-mail: studiorazmi@interia.pl
facebook.com/StudioRazmi

Artykuł sponsorowany.

6 komentarze

  1. Wg. mnie strona musi się utrzymywać jak najbardziej, lecz żałosne jest dodawanie „postów reklamowych” na stronie z aktualnościami i nowinkami z terenu Lubaczowskiego jako „główne” posty, bo miejsca na reklamy zawsze mogą być w innych przeznaczonych do tego miejscach, lecz jak kto lubi 🙂 Bez hejtu, ale jest to nieco nie na miejscu.

  2. nie na miejscu byłoby, gdyby nie było zaznaczone, że jest to artykuł sponsorowany. jeżeli nie jesteś targetem „newsa” to nie lepiej go po prostu pominąć i przeczytać coś, co bardziej cię zainteresuje? 🙂

  3. Z drugiej strony to też jest news z Lubaczowa, bo często nie wspieramy rodzinnych, lokalnych firm, bo ich nie znamy. Więc warto wiedzieć, że na naszym rynku lokalnym coś nowego powstało. Życzę powodzenia, bo oglądałam kilka filmików i podoba mi się ich realizacja. Wiem, że trudno utrzymać się z takiej działalności, sama mam firmę i wiem ile państwo od nas wymaga inwestowania funduszy. Gdyby ludzie lokalnie się wspierali, a nie podkładali tylko haki było by łatwiej i przyjemniej. W każdym razie trzymam kciuki 🙂

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here