W poniedziałek II Minimaraton śladami księcia Józefa Sapiehy

3

W najbliższy poniedziałek w Oleszycach odbędzie się druga edycja Minimaratonu śladami księcia Józefa Sapiehy. Biegi na trzech różnych dystansach rozpoczną się o godz. 10.00 na Stadionie Miejskim.

 

Dystans 4,2 km będą mieli do pokonania uczniowie gimnazjów, szkół ponadgimnazjalnych, zawodników w kategorii open i nordic walking. Dystans 1,2 km przygotowano dla uczniów klas IV-VI szkół podstawowych, a 300 metrów przebiegną uczniowie klas I-III. Limit czasu ustalono na 40 minut. W biegach mogą wziąć udział wszyscy chętni uczniowie szkół podstawowych z terenu gminy Oleszyce, uczniowie gimnazjów z powiatu lubaczowskiego, uczniowie Zespołu Szkół w Oleszycach oraz osoby pełnoletnie, które wypełnią formularz zgłoszenia.

Organizatorzy przygotowali pamiątkowe medale dla wszystkich uczestników oraz puchary dla najlepszych. Wśród zawodników rozlosowane zostaną także nagrody niespodzianki, a dodatkowo nagroda trafi do „najlepiej dopingującej klasy”.

Więcej informacji na stronie: Stowarzyszenia „Czas na pomoc”.

minimaraton

elubaczow.com, hp


3 komentarze

  1. Ze względu na niekorzystne warunki pogodowe zaplanowana na dziś druga edycja Minimaratonu śladami księcia Józefa Sapiehy w Oleszycach zostaje odwołana. Nowy termin wyznaczony przez organizatorów zaplanowano na 25 czerwca.

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here