Międzyprzedszkolna Spartakiada Sportowa ,,Przedszkolaki do odznaki”

3
fot. lubaczow.pl, arch.
fot. lubaczow.pl, arch.

Chcąc promować aktywność ruchową wśród dzieci i zdrowy styl życia Miejski Ośrodek Sportu w Lubaczowie wraz z Miejskim Przedszkolem Nr 1 w Lubaczowie zapraszają na Międzyprzedszkolną Spartakiadę Sportową pod hasłem „Przedszkolaki do odznaki”.

Rozgrywki sportowe rozpoczną się w poniedziałek (02.06) o godz. 10:00 na placu zabaw przy Miejskim Przedszkolu Nr 1. Nagrodą główną będzie Puchar Burmistrza Miasta Lubaczowa.

W zawodach wezmą udział 6-latkowie z każdego przedszkola. Spartakiada przeprowadzona zostanie w konkurencjach: piłka w rzędzie, rzut woreczkiem do celu, wyścigi na czworakach w tunelu, przeciąganie liny, bieg do szarfy – przewlekanie, slalom – bieg i przejście po ławeczce z woreczkiem na głowie.

Celem Międzyprzedszkolnej Spartakiady Sportowej „Przedszkolaki do odznaki” jest rozwijanie naturalnej spontaniczności i podstawowych sprawności ruchowych, czerpanie przyjemności i radości z udziału w zawodach, odkrywanie własnych możliwości w pokonywaniu przeszkód oraz umacnianie wiary we własne siły.

Organizatorami są Miejskie Przedszkole Nr 1 oraz Miejski Ośrodek Sportu w Lubaczowie.

Źródło: www.lubaczow.pl


Bądź na bieżąco i zostań jednym z ponad 14 tysięcy naszych obserwujących!

3 komentarze

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here