PBS Lubaczów: W sobotę finał loterii AutoLokata 4

3
fot. PBS Lubaczów
fot. PBS Lubaczów

Powiatowy Bank Spółdzielczy już po raz czwarty rozlosuje nagrody w swojej loterii AutoLokata. Już w sobotnie (10.05) popołudnie dowiemy się do kogo trafi Volkswagen Polo oraz 36 innych nagród loterii. Do osób, które pojawią się na gali, mają trafić także nagrody niespodzianki.

Uroczysta gala loterii rozpocznie się w Miejskim Domu Kultury w Lubaczowie o godz. 16.00. W jej trakcie rozlosowane zostaną nagrody wśród których nowy samochód osobowy VW Polo oraz 6 telewizorów plazmowych LG 50″, 5 wieży Sharp, 5 tabletów R70, 10 blenderów i 10 tosterów Bosch. Bank informuje także, iż obecnie trwa piąta edycja loterii, w której wartość puli nagród wynosi aż 76 tysięcy złotych. Zakładając lokatę o wartości 1 000 złotych w jednej z placówek można wygrać samochód osobowy Volkswagen Polo, telewizor LED 32′, wideorejestrator LTC, tablet Samsung lub kamerę, wieżę, konsolę Sony PSP czy też aparat fotograficzny Nikon Coolpix.

Aby wziąć udział w loterii AutoLokata 5 wystarczy do końca lipca br. założyć lokatę o minimalnej wartości 1000 zł. Każdy kolejny tysiąc, to kolejny kupon i szansa na wygraną. Lokatę należy utrzymać przynajmniej do 2 września 2014 roku.

– Nie trzeba posiadać u nas konta, a lokata jest gwarantowana przez Bankowy Fundusz Gwarancyjny. Losowanie odbędzie się w grudniu – informuje PBS Lubaczów.

Więcej informacji na stronie www.pbslubaczow.pl

Artykuł sponsorowany

Materiały reklamowe loterii mają jedynie charakter informacyjny. Wiążącą moc prawną mają wyłącznie postanowienia “Regulaminu loterii” dostępnego na stronie internetowej organizatora.


Bądź na bieżąco i zostań jednym z ponad 14 tysięcy naszych obserwujących!
Śledź profil Redakcja Elubaczow na Facebooku.

3 komentarze

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here