Ruszyła przebudowa trybun i części stadionu w Horyńcu-Zdroju

2

Na stadionie w Horyńcu-Zdroju ruszyły właśnie prace związane z przebudową trybun, ogrodzenia i ciągów pieszych. Prace o wartości ponad 200 tysięcy złotych potrwają do początku lipca.

Stadion, na którym rozgrywa swoje mecze m.in. A-klasowy Zdrój ma całkowicie się odmienić. Po przebudowie, trybuny podzielone na cztery sektory, będą posiadały aż 820 miejsc siedzących w kolorze niebieskim (barwy klubowe Zdroju). Powstanie także ich ogrodzenie i podłoże z kostki brukowej, która pojawi się także na chodnikach. Dodatkowo część bieżni wzdłuż trybun do bramy wyjazdowej zostanie zastąpiona asfaltem barwionym. Również część ogrodzenia samego boiska zostanie wymienione – wzdłuż trybun aż po „blaszak”.

Koszt prac to 204 100, 41 zł, a realizuje je forma JNTS Usługi Projektowo-Budowlane z Lubaczowa. Koniec prac planowany jest na 4 lipca 2014.

elubaczow.com, LKS Zdrój-Horyniec, horyniec-zdroj.pl

Zobacz także

2 komentarze

  1. Boże! Co to za projekt ? Jak patrze na rysunki t ręce opadają. Trybuny rodem z PRL-u. Konstrukcja to jakiś betonowy monolit. Tak to jest jak ktoś bierze sie za projektowanie a nie ma o tym pojęcia. Prace wykonane na czas nie będą, bo ta firma zawsze się spóźnia. O jakości wykonywania nie wspomnę.

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here