03-DSCF0076MKS Pogoń-Sokół Lubaczów nie nawiązał choćby wyrównanej walki w meczu 18. kolejki spotkań jarosławskiej klasy okręgowej. Sobotnie (05.04) spotkanie na boisku przy ulicy Sportowej w Lubaczowie całkowicie zdominowała drużyna Płomienia Morawsko.

Festiwal strzelecki gości rozpoczął w 12. minucie Marek Pajda, który wykorzystał doskonałe podanie kolegi z drużyny. Kilkanaście minut później pada kolejna bramka – po dośrodkowaniu z rzutu wolnego, do bramki Łakomego, głową trafia Marcin Gołębiowski. Miejscowi schodzili do szatni z prawdziwie minorowymi nastrojami. Goście nie poprzestali natomiast na dwóch bramkach i po przerwie strzelali kolejne gole. W 53. minucie podanie Pajdy wykorzystuje Skiba i rywale prowadzą już przewagą trzech bramek. Gospodarze próbowali odpowiadać, ale nie potrafili wykorzystać i tak nielicznych sytuacji wypracowanych przez swój zespół sytuacji. Goście na koniec dołożyli jeszcze jedną bramkę, której autorem był ponownie Marcin Gołębiowski.

Pogoń-Sokół Lubaczów – Płomień Morawsko 0:4 (0:2)

Pogoń-Sokół Lubaczów: Łakomy – Hass, Kuziemski, Załuski, Zając, Roman (86` Traczyk), Polucha, Tor (55` Taratuła), Dyś (62` Kinach), Małecki, Sałek (72` Omiotek)

Płomień: Sochacki – Hulak (46` Kuziemko P.), Pajda Ł, Matusz, Kuziemko M., Żołyniak (46` Zaprutkiewicz), Skiba K (73` Kuźniar), Gołębiowski, Skiba A, Pajda M, Sawa (58` Adamarek)

Żółte kartki: Kuziemski – Żołyniak, Kuziemko M.

Tabela za 90minut.pl
Tabela za 90minut.pl

elubaczow.com, kaj, plomienmorawsko.futbolowo.pl

2 komentarze

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here