Śmiertelny wypadek na drodze między Cieszanowem a Nowym Siołem

29

Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło na trasie między Cieszanowem a Nowym Siołem. Jaguar, którym jechało pięć osób, uderzył w drzewo. 23-letni kierowca samochodu zginął na miejscu. Czterej pasażerowie trafili do szpitala.

Do wypadku doszło około godz. 19.45 na trasie między Cieszanowem a Nowym Siołem. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierowca jaguara na zakręcie stracił panowanie nad pojazdem, wjechał do rowu i uderzył w drzewo. 23-letni kierowca zginął na miejscu, natomiast czworo pasażerów samochodu w wieku 19, 18, 16 i 14 lat zostało przewiezionych do szpitala. Policjanci pod nadzorem prokuratora do późnych godzin nocnych zabezpieczali ślady, które mają pomóc wyjaśnić przyczyny wypadku. Droga na tym odcinku byłą zablokowana kilka godzin.

23-letni kierowca to mieszkaniec Lisich Jam (gm. Lubaczów), pasażerowie Cieszanowa.

elubaczow.com, kaj, KPP Lubaczów


29 komentarze

 1. „Sezon szpanu dla młodych ” Chłopak motocyklem obrócił do Mongolii. Miał o wiele większe doświadczenia i lepszą wyobraźni od większości tu „starych” którzy dostali prawo jazdy powiatowe zrobione za kiełbasę w Lubaczowie 30 lat temu.

  Więc nie pisz ” stary” człowieku sezon szpanu dla młodych, bo akurat ten Kamil ze szpanowaniem nie miał nic wspólnego.

 2. Tez młody jestem i Lubie poszalec ale takie zdjęcia dają do myślenia, prędkość to fajna sprawa ale i bardzo niebezpieczna jedyne co zostało to wspolczuc rodzinie i znajomym niech drogi raju zawsze będą szerokie dla niego (*)

 3. Do T.
  A niby dlaczego znalazł się na tym drzewie? Nie ma takiej możliwości przy zachowaniu odpowiedniej prędkości. Często tamtędy jeżdżę, więc zdaję sobie sprawę z tego. To tylko i wyłącznie głupota i nadmierna prędkość mogła do tego doprowadzić = szpan.

 4. To był wypadek….tak miało byc … ale najgorsze jest to, że człowiek wychodzi z domu, ma plany na wieczór ,na jutro, na życie…. i nie wie, ze juz nie wroci… to jest straszne, przygnębiające. Taki młody człowiek, tyle życia przed nim, tyle spraw zaczętych i juz bez opcji zakończenia…..nie znamy dnia ani godziny. Kochajmy sie!! Okazujmy to sobie w każdej minucie zycia. Kochajmy Zycie. Bo za chwile moze byc za pozno na cokolwiek. Ogromne wyrazy wspólczucia dla rodziny, znajomych, dziewczyny tego chłopaka.Aż serce sie kraja na myśl przez co teraz przechodzą ……..

 5. Nie będę pisał o przyczynach skutkach – napiszę o człowieku, który zawsze był pomocny, kulturalny. Ciągle widzę jego uśmiechniętą „gębę” – bo takim był człowiekiem.
  Kiedyś się gdzieś tam spotkamy. Może minie godzina, dzień, rok …

 6. Pod takimi wiadomościami, artykułami powinno się od razu zablokować dodawania komentarzy. Pytam – komu one służą? A czytając powyższe człowiek się zastanawia, gdzie się podziała u ludzi empatia? Logiczne myślenie, szacunek? To jest tragedia dla rodziny, osób bliskich, więc błagam o wykazanie odrobiny szacunku dla nich! Pozwólcie tym ludziom przeżyć w spokoju żałobę! A refleksje i „mądrości” niech każdy zachowa dla siebie i w przyszłości się do nich odnosi!

 7. Brawo dla redakcji, która usuwa komentarze osób krytycznie odnoszących się do nieodpowiedzialnych kierowców. Powtarzam ,,KRYTYCZNIE” a nie chamsko. Jak widać nie można nawet wyrazić subiektywnej opinii, no cóż………..

 8. Witam chcę aby osoby poruszające się samochodami miały więcej wyobraźni i wzięły do siebie straszną tragedię chłopakowi nikt życia nie wróci ale trzeba myśleć troszkę o tym że nie jestem sam na drodze są jeszcze piesi i rowerzyści
  urządzanie wyścigów może się tak niestety skończyć podejrzewam że nikt z nas nie chciałby żeby w tym momencie znajdował się w tym miejscu ktoś z rodziny czy znajomy …. więcej wyobraźni i mniej prędkości

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here