Lubaczów: Zmiana organizacji ruchu autobusów wokół dworca PKS

15
fot. Google Street View
fot. Google Street View

PKS Jarosław S.A. informuje, iż w związku z przebudową dworca autobusowego w Lubaczowie, zmienia się organizację ruchu w tym miejscu. Odjazdy autobusów w obu kierunkach odbywać się będą z zatok przystankowych zlokalizowanych przy ul. Słowackiego.

Odjazdy z zatoki po stronie dworca odbywac się będą w kierunku: Tomaszów Lubelski, Zamość Biłgoraj, Warszawa, Chotylub, Cieszanów, Horyniec Zdrój, Huta Złomy, Lublin, Narol, stare Sioło, Stary Lubliniec, Tymce, Ułazów, Wola Wielka, Zalesie.

Odjazdy z zatoki po przeciwnej stronie odbywać się będą w  kierunku: Jarosław, Rzeszów,Katowice, Basznia, Borowa Góra, Brusno Rudka, Cetynia, Cewków, Dąbrowa, Horyniec Zdrój, Huta Kryształowa, Krowica Lasowa, Łukawiec, Moszczanica, Nowa Grobla, Nowe Brusno, Oleszyce, Potok Jaworowski, Skolin, Werchrata, Wielkie Oczy, Wola Wielka, Wólka Horyniecka.

Szczegółowe informacje pod nr telefonu 16 632 91 70.

Mapa
Mapa

Komunikat nadesłany.

15 komentarze

  1. „PKS Jarosław S.A. informuje, iż w związku z przebudową dworca autobusowego w Lubaczowie…”. Przebudowa brzmi jak pozostawienie dotychczasowej funkcji obiektu. Ale i tak wiemy o co chodzi. Tym dziadowskim pokomunistycznym firmom (z dziadowskimi zarządami), typu PKS czy spółdzielnie SCh nic się nie opłaca! Jedyne co potrafią, to wyprzedawać lub wynajmować swój majątek. A ci, którzy od nich kupują lub wynajmują, jakoś sobie radzą, im się OPŁACA! Trudno to zrozumieć…

  2. To nie jest decyzja ani powiatu, ani miasta. A teren sprzedał PKS Jarosław. Byłem na spotkaniu z p. Burmistrz i mówiła, że będą walczyć aby tam jednak Inter – Marche nie powstało bo potrzebujemy dworca w Lubaczowie, ale jednak z walki nici :( Mówiła coś o tym, że miasto ma jakieś dokumenty, że to jednak teren miejski (czy też dworzec był budowany przez miasto) i PKS nie ma prawa do sprzedaży – a jednak się nie udało, a dokumenty chyba nie były wystarczające. Szkoda – bo te duże sklepy powodują, że te nasze miejscowe malutkie są zamykane :(

  3. Dla wyglądu miejsca może i tak, ale takie sieci handlowe nie płacą podatków tam gdzie są tylko gdzie jest zarejestrowana ich siedziba. Lubaczów z takiej sieci bedzie miał tylko podatek od nieruchomosci (dosłownie praę złotych jak na taką sieć) i jak dobrze pójdzie to zatrudnią parę osób choć i to nie jest pewne bo jak pokazuje przykład nowego Tesco to wcale tak dużo osób z naszego powiatu tam nie pracuje (z powiatu jarosławskiego, przeworskiego, a nawet hrubieszowskiego są tam zatrudnieni).

  4. co do budynku dworca to od dawna pełni on funkcję „pomniku przyrody”. Obskórny, paskudny, kibel na klucz, grzejniki tylko do dekoracji, w zimie w środku jest zimniej niż na zewnątrz. Także wolę żeby tam był sklep i pare osób niech pracuje niż ma być tam pomieszczenie gdzie za przeproszeniem du*ę grzeją 2 kasjerki które pracują 2-3 dni w miesiącu gdzie miesięczne wydają i kierowcy jedzą śniadanie w trakcie przerwy jedzą.

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here