Game Over Cycles na MMA Challengers w katowickim Spodku – zobacz zdjęcia

9

Ekipa Game Over Cycles z Lisich Jam wraz ze swoim sztandarowym projektem Behemoth Bike gościła w minioiny weekend na gali MMA Challengers w katowickim Spodku. Podczas dziewiątej edycji gali w zamkniętej klatce odbyło się 11 zawodowych pojedynków, z czego 8 w formule MMA oraz 8 walk na zasadach K1.

Ekipa Game Over Cycles zaprezentowała w Spodku swój sztandarowy projekt Behemoth Bike oraz kolekcję odzieży swojej marki. W najbliższy weekend GOC weźmie udział w 6 Ogólnopolskiej Wystawie Motocykli i Skuterów, która odbędzie się na terenie Centrum Targowego MT Polska w Warszawie.

Więcej zdjęć na facebook.com/GameOvercycles

elubaczow.com Game Over Cycles


Bądź na bieżąco i zostań jednym z ponad 14 tysięcy naszych obserwujących!

9 komentarze

  1. Długo hejtu nie było. Czułam się nieco zaniepokojona, ale spojrzała na zegarek i zrozumiałam, że jeszcze trwają lekcje. 14:20 – nieudolne „gimby” opuściły bazę i chowając swoje rude ryje za wielkim monitorem rozlewają hejt po internecie. To podobno przyszłość tego narodu.

  2. Ludzie ktoś coś stworzył a wy go za to atakujecie. To czy to się komuś podoba czy nie to kwestia gustu, a o gustach się nie dyskutuje. Ważne jest to że takie rzeczy promują miasto i nie ma znaczenia czy to kupa złomu i jest warte parę stówek, ale jest ciekawe nietypowe, i najważniejsze jest czyjąś pracą i nie zasługuje na chamskie komentarze. Oby więcej ludzi tworzyło i pokazywało swoje dokonania i takim ludziom należy się szacunek

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here