Ostatki razem z Fitness Klub Batuka w rytmach latino

0
fot. elubaczow.com
fot. arch. elubaczow.com

Wakacje przyniosły wiele zabawy połączonej z aktywnością fizyczną, dzięki Zumbie, która zagościła na Rynku w Lubaczowie. Instruktorzy, chcąc przypomnieć wakacyjny ruch organizują „Ostatki z Zumbą” w rytmach latino. W najbliższy, tłusty czwartek Fitness Klub Batuka zaprasza na wspólną zabawę w hali sportowej Zespołu Szkół im. gen. Józefa Kustronia w Lubaczowie.

W programie imprezy znalazły się pokazy zumby w wykonaniu dzieci i dorosłych, pokaz solo, zumba party, a także loteria. Dodajmy, że wśród nagród znajdują się nasze redakcyjne kubki i inne gadżety związane z portalem. Gościem specjalnym będzie Akademia Sztuki CAPOEIRA prezentująca brazylijską sztukę walki ukrytą w tańcu, której początki sięgają XVIII i XIX wieku. Sztuka ta została stworzona przez brazylijskich niewolników. Stała się dla nich sposobem na manifestowanie odrębności kulturowej, rozrywki, zabawy pozwalającej zapomnieć o codziennej niedoli. Capoeira zawiera wiele elementów realnej walki i samoobrony, akrobatyczne ewolucje, uderzenia rękoma, głową oraz obalenia. Spośród innych sztuk walki wyróżnia się dynamizmem i taneczną płynnością. Ciosy przeciwnika blokuje się bardzo rzadko, zamiast tego capoeira oferuje wiele uników i przejść.

Uczestnictwo w imprezie jest darmowe, jednak wcześniej należy się zarejestrować za pośrednictwem strony internetowej www.batuka.pl lub facebooka. Rejestracja uprawnia do otrzymania opaski, która będzie upoważniać do udziału w wydarzeniu. Obowiązkowe jest także zmienne, sportowe obuwie.

Szczegółowy plan imprezy:
17:30 REJESTRACJA UCZESTNIKÓW
18:00 START – POKAZ ZUMBY KIDS I ZUMBY KIDS JD PRZYGOTOWANY
PRZEZ NAJMŁODSZYCH UCZESTNIKÓW ZAJĘĆ
18:20 POKAZ ZUMBY PRZYGOTOWANY PRZEZ UCZESTNICZKI ZAJĘĆ
18:30 I WEJŚCIE AKADEMI CAPOEIRA
18:50 ZUMBA
19:10 II WEJŚCIE AKADEMI CAPOEIRA
19:30 LATINO SOLO
19:45 ANIMACJA CAPOEIRA
20:00 LOTERIA
20:10 WSPÓLNA ZABAWA W RYTMACH LATINO

elubaczow.com, AH


Bądź na bieżąco i zostań jednym z ponad 14 tysięcy naszych obserwujących!

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here