W sobotę „IV Nasze Wyprawy Motocyklowe” w MDK w Lubaczowie

0
fot. T. Michalski, arch.
fot. T. Michalski, arch.

W najbliższą sobotę w Miejskim Domu Kultury w Lubaczowie odbędzie się czwarta już edycja Zimowych Spotkań Podróżników Motocyklowych.

W trakcie spotkania „IV Nasze Wyprawy Motocyklowe” usłyszeć będzie można ciekawe opowieści prawdziwych travelerów o krainach rozciągających się w Europie, Azji i Afryce oraz ich przygodach i niesamowitych emocjach związanych z eksplorowaniem nieznanych miejsc.

W programie następujące prezentacje:

1. Ekspres do Gambii 2014
2. Dookoła Bałtyku 2013
3. Bułgarski Bastion Komunizmu 2013
4. Władywostok bez barier 2013

– W trakcie spotkania dowiecie się, że na motocyklu można jeździć z jedną nogą i usłyszycie o wadach i zaletach jazdy w pojedynkę oraz grupie. Ze wszystkimi podróżnikami będziecie mogli porozmawiać osobiście i usłyszeć odpowiedzi na wszelkie nurtujące Was związane z podróżami motocyklem pytania – informują organizatorzy.

Więcej na temat spotkania i poszczególnych prezentacji na radiator-mototurystyka.pl.

Po każdej prezentacji pytania do podróżników i krótka przerwa. Imprezie będzie towarzyszyć wystawa motocykli. Spotkanie rozpocznie się w sobotę (22.02) o godz. 16.00 w Miejskim Domu Kultury w Lubaczowie. Wstęp wolny. Po zakończeniu prezentacji ok. godz. 20:00 część nieoficjalna imprezy dla uczestników pokazu i motocyklistów w klubie Deja’vu i restauracji Feniks.

 

IV Nasze wyprawy motocyklowe
IV Nasze wyprawy motocyklowe

 


Bądź na bieżąco i zostań jednym z ponad 14 tysięcy naszych obserwujących!

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here