I Półmaraton Oleszyce – zimowy bieg po lesie – wyniki i podsumowanie

7

Prawie stu biegaczy w minioną niedzielę (09.02) wzięło udział w I Półmaratonie Oleszyce – zimowym biegu po lesie. Start i meta biegu usytuowana była przy leśniczówce „Zabiała”.

Zainteresowanie pierwszą edycją oleszyckiego półmaratonu zaskoczyło wszystkich. Lista startowa zapełniała się w błyskawicznym tempie zawodnikami z całego regionu i w bardzo krótkim czasie została zamknięta. Organizatorzy, ze względów logistycznych i bezpieczeństwa nie mogli zwiększać już limitu uczestników i ostatecznie na starcie pojawiło się 94 osoby.

Najszybszym zawodnikiem wśród mężczyzn (klasyfikacja generalna) okazał się Damian Dziewiński z Sanoka, który uzyskał czas 1:16:27 (00:39:26 na 11 kilometrze trasy). Wśród kobiet najlepszym czasem wykazała się Magdalena Musialik z Rzeszowa. Na mecie zameldowała się z czasem 1:41:53 (00:52:39 na 11km).

Organizatorzy już teraz zastanawiają się nad przyszłoroczną edycją biegu, który być może wystartuje z centrum Oleszyc i w części będzie przebiegał ulicami miasta.

Poniżej prezentujemy szczegółowe wyniki półmaratonu.

L.p. Imię i nazwisko Nr Miejscowość Czas na 11km Miejsce na 11km Czas na 21km Meta mężczyźni Meta kobiety
1. Dziewiński Damian 66 Sanok 00:39:26 1 1:16:27 1  
2. Ważny Stanisław 69 Lubaczów 00:39:59 2 1:16:55 2  
3. Rawski Mateusz 63 Lubaczów 00:41:23 3 1:19:08 3  
4. Preisner Robert 43 Przemyśl 00:42:19 4 1:21:34 4  
5. Kozdrowicki Robert 39 Jarosław 00:43:37 5 1:24:08 5  
6. Jałocha Mieczysław 83 Przemyśl 00:44:57 6 1:26:11 6  
7. Zmitrowicz Bogdan 34 Nowa Dęba 00:45:36 10 1:26:52 7  
8. Dorota Zbigniew 5 Oleszyce 00:45:32 8 1:26:59 8  
9. Żuk Marek 41 Przemyśl 00:45:23 7 1:27:47 9  
10. Zwierzchowski Andrzej 32 Głogów Małopolski 00:45:36 9 1:27:59 10  
11. Klojzy Paweł 84 Lubaczów 00:47:39 19 1:28:26 11  
12. Ulman Michał 95 Łańcut 00:46:59 15 1:29:13 12  
13. Kubik Józef 37 Ropczyce 00:45:55 11 1:29:31 13  
14. Kohut Dariusz 78 Przemyśl 00:47:15 16 1:29:42 14  
15. Dryniak Daniel 79 Przemyśl 00:47:15 17 1:29:42 15  
16. Komisarz Tomasz 92 Krasne 00:47:28 18 1:29:47 16  
17. Hadam Jacek 30 Dachnów 00:47:39 20 1:29:48 17  
18. Maślanka Jacek 33 Jarosław 00:46:40 13 1:30:32 18  
19. Klecha Rafał 88 Tarnogród 00:48:51 22 1:30:43 19  
20. Bogusz Marcin 22 Rzeszów 00:46:10 12 1:31:29 20  
21. Chomyszyn Paweł 2 Krowica Hołodowska 00:49:58 27 1:36:07 21  
22. Kąkol Zbigniew 45 Gwoźnica Dolna 00:48:40 21 1:36:08 22  
23. Zajączkowski Jerzy 21 Przemyśl 00:49:20 24 1:36:19 23  
24. Szczudło Dionizy 57 Dębica 00:49:27 25 1:36:26 24  
25. Szela Leszek 23 Jasionka 00:51:32 34 1:37:07 25  
26. Ciosmak Andrzej 13 Bratkowice 00:49:00 26 1:37:17 26  
27. Rzepka Krzysztof 59 Przemyśl 00:48:54 24 1:37:40 27  
28. Czyrny Tomasz 91 Chodaczów 00:50:00 28 1:37:44 28  
29. Ciuba Paweł 55 Jarosław 00:50:58 31 1:37:50 29  
30. Biesiadecki Tomasz 27 Nowa Dęba 00:51:27 33 1:37:52 30  
31. Rutkowski Zygmunt 35 Nowa Dęba 00:50:43 29 1:38:08 31  
32. Kułakowski Wojciech 58 Lubaczów 00:50:55 30 1:38:12 32  
33. Rakoczy Grzegorz 28 Starachowice 00:46:42 14 1:38:57 33  
34. Kozak Michał 60 Jarosław 00:51:00 32 1:39:26 34  
35. Zając Tomasz 20 Rzeszów 00:52:59 38 1:41:20 35  
36. Rudnicki Tomasz 85 Rzeszów 00:53:36 42 1:41:38 36  
37. Sikora Grzegorz 29 Przemyśl 00:52:56 37 1:41:40 37  
38. Musialik Magdalena 8 Rzeszów 00:52:39 35 1:41:53   1
39. Szyk Artur 15 Jarosław 00:53:00 40 1:42:00 38  
40. Wit Stanisław 74 Lubaczów 00:54:27 47 1:42:32 39  
41. Węgrzyn Krzysztof 93 Krasne 00:53:10 41 1:42:53 40  
42. Wyczawski Piotr 81 Rzeszów 00:52:54 36 1:43:32 41  
43. Ziemba Grzegorz 10 Mogielnica 00:53:00 39 1:43:57 42  
44. Popławski Krzysztof 47 Przemyśl 00:53:42 43 1:44:03 43  
45. Gwóźdź Andrzej 38 Jarosław 00:54:16 46 1:44:32 44  
46. Pyrkosz Damian 75 Rzeszów 00:53:52 44 1:46:10 45  
47. Szczygieł Jan 67 Lubaczów 00:56:22 51 1:47:15 46  
48. Handziak Tomasz 24 Lubaczów 00:58:42 64 1:47:16 47  
49. Huk Łukasz 56 Lubaczów 00:58:42 63 1:47:17 48  
50. Wiącek Mirosław 86 Baryczka 00:54:53 48 1:47:37 49  
51. Wołyszyn Czesław 89 Pizuny 00:54:15 45 1:48:04 50  
52. Szałański Adam 97 Lubaczów 00:58:23 62 1:48:18 51  
53. Łach Wiesław 14 Jeżowe 00:57:12 53 1:49:36 52  
54. Gajerski Mirosław 82 Cieszanów 00:57:35 56 1:50:20 53  
55. Rojewski Marcin 64 Przemyśl 00:56:16 50 1:50:27 54  
56. Spirała Janusz 17 Łańcut 00:57:15 54 1:50:33 55  
57. Urbański Józef 76 Krosno 00:57:10 52 1:50:42 56  
58. Hajduk Grzegorz 9 Rzeszów 00:55:59 49 1:50:50 57  
59. Oronowicz Marta 12 Jarosław 00:57:58 57 1:51:09   2
60. Meder Janusz 71 Karolówka 00:58:23 61 1:51:59 58  
61. Panocha Daniel 31 Tarnów 00:58:17 60 1:52:25 59  
62. Szyk Radosław 25 Lubaczów 00:59:23 66 1:52:51 60  
63. Kołodziej Józef 65 Lubaczów 00:59:07 65 1:53:09 61  
64. Misiewicz Tomasz 77 Krosno 00:57:20 55 1:53:42 62  
65. Gałuszka Bogdan 40 Jarosław 00:59:36 69 1:54:18 63  
66. Mączka Anna 73 Rzeszów 00:59:30 68 1:54:46   3
67. Janzer Janusz 19 Przemyśl 1:01:58 84 1:55:20 64  
68. Markowicz Krzysztof 96 Jeżowe 00:59:40 70 1:55:58 65  
69. Grabska Renata 1 Rzeszów 00:58:09 58 1:56:12   4
70. Wiglusz Krzysztof 62 Gać 00:59:46 71 1:56:33 66  
71. Plebankiewicz Waldemar 61 Jarosław 00:58:13 59 1:56:44 67  
72. Tomczyk Konrad 16 Wietlin 1:00:18 75 1:57:08 68  
73. Kopeć Krzysztof 7 Rzeszów 1:01:22 79 1:57:50 69  
74. Szynal Paweł 90 Bałaje 00:59:28 67 1:57:54 70  
75. Winiarz Witold 87 Przemyśl 1:02:21 85 1:57:56 71  
76. Mączka Mirosław 80 Rzeszów 1:00:29 76 1:57:58 72  
77. Słupek-Kubas Agnieszka 53 Rzeszów 1:01:40 81 1:58:08   5
78. Kubas Michał 52 Rzeszów 1:01:40 80 1:58:09 73  
79. Czaja Wacław 42 Przemyśl 1:02:23 86 1:59:40 74  
80. Buczko Marek 4 Oleszyce 1:00:11 74 2:00:40 75  
81. Budzyńska Małgorzata 26 Kraków 1:00:56 77 2:00:55   6
82. Staniak Natasza 99 Rzeszów 1:03:16 87 2:00:57   7
83. Grabowska Magdalena 94 Głogów Małopolski 1:01:42 83 2:01:01   8
84. Malinowski Grzegorz 48 Brzezówka 00:59:53 72 2:01:34 76  
85. Basara Ryszard 49 Ropczyce 00:59:53 73 2:01:34 77  
86. Kwiatkowski Tomasz 70 Jarosław 1:01:42 82 2:03:02 78  
87. Szymańska Ewa 11 Jarosław 1:01:11 78 2:04:22   9
88. Mazur Mieczysław 46 Lubaczów 1:04:55 90 2:05:11 79  
89. Winiarz Witold 98 Lubaczów 1:04:06 88 2:06:42 80  
90. Dubanik Piotr 54 Munina 1:04:19 89 2:13:10 81  
91. Zaręba Jolanta 36 Rzeszów 1:07:57 92 2:17:11   10
92. Dorota Jolanta 3 Oleszyce 1:07:57 91 2:17:11   11
93. Banas Małgorzata 50 Rzeszów 1:10:57 93 2:19:46   12
94. Szyk Ireneusz 72 Łukawiec 1:12:08 94 2:29:31 82  

7 komentarze

  1. Zlosliwych nigdy nie brakuje, co to za matoly sie wypowiadaja, co ten kibic soba reprezentuje, napisz kibic cos madrego
    takich imprez sportowych jak najwiecej, fajnie ze sa tacy ludzie ktorzy moga zorganizowac fajne zawody pozdro. wszystkich biegaczy

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here