Nocny pożar hotelu w Oleszycach

450-lecie Oleszyc
Podobne wpisy

W sobotni wieczór, tuż po godz. 21.00 lubaczowscy strażacy zostali wezwani do pożaru Hotelu w Starym Kinie w Oleszycach. Przed ich przyjazdem, z budynku ewakuowano wszystkich przebywających tam gości i dzięki temu nikt nie odniósł obrażeń.

Pożar wybuchł w części budynku, w którym znajdowała się sauna. W tym czasie w hotelu trwało również nieformalne spotkanie z ks. Isakowiczem-Zaleskim. Gdy na miejscu pojawili się strażacy, wszystkie osoby przebywające w budynku zostały już z niego ewakuowane. Ogień gasiły trzy zastępy strażaków: z JRG z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Lubaczowie oraz strażacy ochotnicy z Oleszyc i Starych Oleszyc. Cała akcja gaśnicza trwała kilka godzin.

Nie są znane przyczyny pożaru.

5 komentarze
zostaw odpowiedź
Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

450-lecie Oleszyc
Zobacz pełny kalendarz
Nasz patronat
Często czytane