W sobotni wieczór, tuż po godz. 21.00 lubaczowscy strażacy zostali wezwani do pożaru Hotelu w Starym Kinie w Oleszycach. Przed ich przyjazdem, z budynku ewakuowano wszystkich przebywających tam gości i dzięki temu nikt nie odniósł obrażeń.
Pożar wybuchł w części budynku, w którym znajdowała się sauna. W tym czasie w hotelu trwało również nieformalne spotkanie z ks. Isakowiczem-Zaleskim. Gdy na miejscu pojawili się strażacy, wszystkie osoby przebywające w budynku zostały już z niego ewakuowane. Ogień gasiły trzy zastępy strażaków: z JRG z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Lubaczowie oraz strażacy ochotnicy z Oleszyc i Starych Oleszyc. Cała akcja gaśnicza trwała kilka godzin.
Nie są znane przyczyny pożaru.










yc gorąco podczas tego spotkania, bo az sie….. dymilo
Jak na władzę to no życia podkarpackiego lub nowin.Bardziej widoczne i bolące.
Ks. Isakowiczem-Zaleskim-.Tak jest poprawnie.Poprawcie.
Pewnie ksiądz za bardzo kadzidłem wymachiwał 🙂
A czy licealistek lub studentek nie było na zebraniu:)) Aby umilić takowe zebranie:)