Nowy VW Polo w loterii PBS – tylko do końca stycznia

1
fot. pbslubaczow.pl
fot. pbslubaczow.pl

Tylko osoby, które do końca stycznia założą AutoLokatę w Powiatowym Banku Spółdzielczym w Lubaczowie, mają szansę na wygranie atrakcyjnych nagród, wśród których nagroda główna, czyli nowy samochód osobowy Volkswagen Polo.

Na uczestników czwartej edycji loterii AutoLokata czeka w sumie 37 nagród. Wśród nich telewizory, wieże, tablety, blendery i tostery oraz nagroda główna, którą jest samochód osobowy Volkswagen Polo. Przypomnijmy, że w grudniu rozlosowano nagrody trzeciej edycji, a Volkswagen Up!, trafił do Jana Obirka z Rudy Różanieckiej.

By wziąć udział w loterii wystarczy do końca stycznia br. założyć lokatę o minimalnej wartości 1000 zł w jednej z placówek banku. Każdy kolejny tysiąc, to kolejny kupon i szansa na wygraną. Lokatę należy utrzymać przynajmniej do 3 marca 2014 roku.

– Nie trzeba posiadać u nas konta, a lokata jest gwarantowana przez Bankowy Fundusz Gwarancyjny. Losowanie odbędzie się 10 maja br. w sali widowiskowej Miejskiego Domu Kultury w Lubaczowie – informuje PBS Lubaczów.

Więcej informacji na stronie www.pbslubaczow.pl

Artykuł sponsorowany

Materiały reklamowe loterii mają jedynie charakter informacyjny. Wiążącą moc prawną mają wyłącznie postanowienia “Regulaminu loterii” dostępnego na stronie internetowej organizatora.

1 komentarz

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here