III liga siatkówki: Czarni Oleszyce wygrali w Brzozowie bez straty seta

2
fot. elubaczow.com
fot. elubaczow.com

Trzecioligowi siatkarze SSPS PBS Czarnych Oleszyce odnieśli w końcu „kompletne” zwycięstwo. W wyjazdowym meczu z Brzozovią nie stracili choćby seta i zdobyli trzy cenne punkty.

Spotkanie, które rozegrano w sobotnie (18.01) popołudnie rozpoczęło się po myśli oleszyckiego zespołu. W pierwszej partii drużyna prowadzona przez trenera Gontarza zdecydowanie przeważała na boisku. Rozgrywający Mazur sporo piłek kierował do swoich środkowych, zawodnicy skutecznie serwowali i blokowali. Ten set, zespół z Oleszyc wygrał z przewagą dziesięciu punktów. Najbardziej wyrównaną częścią meczu była druga partia, w której emocje utrzymywały się do samego końca, a goście wygrali dopiero na przewagi. Porażka w samej końcówce seta jakby podcięła skrzydła miejscowym, co skutecznie wykorzystali przyjezdni i zakończyli mecz już w trzecim secie.

Przed meczem przyjęliśmy pewne założenia taktyczne, które staraliśmy się realizować na boisku. Szczególnie zależało mi na tym, by grać jak najwięcej środkiem i mocno zagrywać i to udało się w większości zrealizować. Cieszą trzy zdobyte punkty, ale wszyscy wiemy, że najważniejsze mecze w tym sezonie jeszcze przed nami – powiedział po meczu Michał Gontarz, trener SSPS PBS Czarnych Oleszyce.

MOSiR Brzozovia Brzozów – SSPS PBS Czarni Oleszyce 0:3 (15:25, 25:27, 17:25)

SSPS Czarni: Mazur, T. Sałek, Wnęk, Gontarz, Nieckarz, Harasymowicz i Kurek (libero) oraz Pytel.

Tabela za pwzps.p9.pl
Tabela za pwzps.p9.pl

Bądź na bieżąco i zostań jednym z blisko 12 tysięcy naszych obserwujących!
Polub profil Redakcja Elubaczow na Facebooku.

2 komentarze

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here