W sobotę dowiemy się do kogo trafi nowy Volkswagen Up!

8
fot. pbslubaczow.pl
fot. pbslubaczow.pl

W sobotnie popołudnie, podczas finałowej gali, dowiemy się do kogo trafi nowy samochód osobowy Volkswagen Up i 42 inne nagrody loterii AutoLokata organizowanej przez Powiatowy Bank Spółdzielczy w Lubaczowie.

Od ostatniego losowania, tej bardzo popularnej w regionie loterii, minęło pół roku. W maju, podczas gali drugiej edycji, rozlosowano m.in. Volkswagena Polo City Line, który trafił do Tadeusza Żuka z Podemszczyzny. W najbliższą sobotę (07.12), podczas gali która rozpocznie się o godz. 16.00 w Miejskim Domu Kultury, poznamy zwycięzców trzeciej edycji i szczęśliwego posiadacza nagrody głównej, którą jest Volkswagen Up!

Tego dnia, oprócz samochodu rozlosowane zostaną również laptopy, zestawy kina domowego, ekspresy do kawy i roboty kuchenne – w sumie 43 nagrody!

Powiatowy Bank Spółdzielczy w Lubaczowie przyjmuje już także lokaty czwartej edycji, w której nagrodą główną jest Volkswagen Polo.

Więcej informacji na stronie www.pbslubaczow.pl

Artykuł sponsorowany

Materiały reklamowe loterii mają jedynie charakter informacyjny. Wiążącą moc prawną mają wyłącznie postanowienia “Regulaminu loterii” dostępnego na stronie internetowej organizatora.

8 komentarze

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here