ALPS Lubaczów: Tylko Dąbrowa i Pro-gress bez porażki

4

Po trzech kolejkach spotkań rozegranych w Amatorskiej Lidze Piłki Siatkowej w Lubaczowie tylko dwa zespoły nie doznały jeszcze porażki. Dzięki niedzielnemu zwycięstwu nad Vive Młodów, liderem tabeli została drużyna z Dąbrowy, która podobnie jak Pro-gress nie doznała jeszcze porażki w lidze.

W trzeciej kolejce przewidywano kilka wyrównanych spotkań. Wyniki pokazują jednak, że zwycięzcy poszczególnych meczy wygrywali ze sporą przewagą. Zespołowi Sanitexu nie podołała młodzież z Oleszyc i przegrała mecz 3-0. Choć zawodnicy SKR Club w trzecim secie prowadzili nawet siedmioma punktami, to nie potrafili go rozstrzygnąć na własną korzyść. Bardziej wyrównanego pojedynku kibice spodziewali się także w starciu zespołu Auto-Ekspert Dachnów, który triumfował w ubiegłorocznych rozgrywkach, z ekipą Delicji. Mecz na swoją korzyść, ze stratą jednego seta, rozstrzygnęli ci drudzy.

Pierwsze punkty zdobyła młoda ekipa Zespołu Szkół w Lubaczowie, która debiutuje w rozgrywkach. Zawodnicy ograli 3-0 innego beniaminka – zespół Tradycja i Smak ze Starych Oleszyc. Swojego dorobku punktowego nie mógł poprawić zespół Pro-gressu, bo mecz z PBS Stary Dzików przełożono, ale dzięki dwóm pierwszym pewnie wygranym spotkaniom, drużyna i tak zajmuje fotel wicelidera.

Sanitex – Pro-gress

Na mecze IV kolejki zapraszamy 24 listopada od 16.00 na halę Zespołu Szkół w Lubaczowie.