Rusza Halowa Liga Piłki Nożnej w Cieszanowie – zgłoszenia do środy

0
fot. P. Nowak dla elubaczow.com
fot. P. Nowak dla elubaczow.com

W najbliższy piątek (15.11) rusza XII edycja Halowej Ligi Piłki Nożnej w Cieszanowie. Jeszcze do środy można zgłosić chęć udziału – informują organizatorzy.

Miejski Klub Sportowy „JUWENIA” Cieszanów oraz Dyrektor Zespołu Szkół Publicznych w Cieszanowie (organizatorzy rozgrywek) informują, że zebranie organizacyjne w sprawie przeprowadzenia rozgrywek XII edycji Halowej Ligi Piłki Nożnej w Cieszanowie o puchar Burmistrza Miasta i Gminy Cieszanów odbędzie się w środę (13.11) o godzinie 18.00 w Zespole Szkół Publicznych w Cieszanowie.

Do rozgrywek zostanie dopuszczonych 12 drużyn (wyjątkowo 13), decyduje kolejność zgłoszeń lub losowanie w przypadku większej ilości przedstawicieli drużyn na spotkaniu organizacyjnym (nie dotyczy drużyny organizatora rozgrywek – MKS „JUWENIA” Cieszanów, która ma zapewniony udział w turnieju „z urzędu”).

Przewidywane opłaty dla drużyn uczestniczących w rozgrywkach:

– 300 zł opłata wpisowa za uczestnictwo w turnieju (pokrycie kosztów wynajęcia obiektu, delegacje sędziowskie, zakup nagród i pucharów, itp.);
– 100 zł – kaucja (zwracana po zakończeniu rozgrywek, za wyjątkiem przypadków wymienionych w regulaminie rozgrywek);
– kary regulaminowe indywidualne i zespołowe (20 zł, 30 zł) za wykroczenia i sytuacje opisane w regulaminie rozgrywek.

Przewidywany termin rozpoczęcia turnieju: 15.11.2013 r. (piątek), godzina 17.00.

Podczas spotkania dyskutowany będzie m.in. regulamin rozgrywek. Zapraszamy kapitanów lub kierowników drużyn do uczestnictwa w spotkaniu i ewentualnym losowaniu uczestników rozgrywek. Po terminie spotkania zgłoszenia drużyn nie będą przyjmowane. Istnieje możliwość zgłoszenia drużyny i zarezerwowania tym samym udziału drużyny w rozgrywkach jeszcze przed terminem spotkania organizacyjnego (pod warunkiem potwierdzenia udziału na spotkaniu organizacyjnym w dniu 13 listopada br.) u kierownika turnieju – Mariusz Huba, tel. 501 161 733.

W imieniu organizatorów:
Krzysztof Krzemiński
Prezes MKS „JUWENIA” Cieszanów

Informacja nadesłana.


zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here