Gmina Lubaczów: Pożar stodoły w Dąbrowie

10
KPP Lubaczów
KPP Lubaczów

Funkcjonariusze lubaczowskiej Policji badają okoliczności pożaru, do którego doszło w miejscowości Dąbrowa. Stodoła wraz ze stojącą obok niej szopką prawie w całości została pochłonięta przez ogień.

Wczoraj wieczorem dyżurny lubaczowskiej komendy Policji otrzymał telefoniczną informację o pożarze w miejscowości Dąbrowa. Skierowani na miejsce policjanci zastali kilka zastępów straży pożarnej, które gasiły płonącą stodołę oraz stojące obok niej drewniane szopki. Pomimo starań strażaków stodoła uległa prawie całkowitemu spaleniu. Ze wstępnych ustaleń wynika, że przyczyną zaistnienia pożaru było najprawdopodobniej zwarcie instalacji elektrycznej.

W pożarze na szczęście nikt nie ucierpiał.

Źródło: KPP Lubaczów, pah

10 komentarze

  1. Jak mnie moje piękne oczy nie mylą to informacja pochodzi z KPP Lubaczów, czyż nie? Na ich stronie również widnieje informacja, że pożar miał miejsce w Dąbrowie, a nie Lisich Jamach. Czy to ma jednak jakiekolwiek znaczenie gdzie miał pożar, co się spaliło, ile zastępów straży pożarnej brało udział itp.? Nie sądzę. Najważniejsze, że nikomu nic się nie stało.

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here