Znamy nowych stypendystów Programu Stypendialnego – zobacz zdjęcia

2

Podczas uroczystej gali Programu Stypendialnego, która odbyła się we wtorek (08.10) w Miejskim Domu Kultury w Lubaczowie poznaliśmy pięciu nowych stypendystów programu.

Program Stypendialny, który organizowany przez Stowarzyszenie Rozwoju Edukacji, Powiatowy Bank Spółdzielczy w Lubaczowie, przy wsparciu Poradni Psychologiczno–Pedagogicznej jest skierowany do uczniów szkół z terenu powiatu lubaczowskiego. Jego celem jest wsparcie rozwoju uzdolnień uczniów szkół średnich i gimnazjalnych oraz promocja wartości edukacji i współpraca środowiska lokalnego. W pierwszej edycji, wręczono trzy czeki (każdy w wysokości 1500 złotych) uczniom szkół średnich. Tym razem, o stypendia mogli ubiegać się także uczniowie szkół gimnazjalnych.

Spośród wniosków, które wpłynęły do organizatorów, Kapituła Programu wybrała pięciu nowych stypendystów. Otrzymali je: Aleksandra Pachołek (Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki w Lubaczowie), Monika Szawłoga (Zespół Szkół im. gen. Józefa Kustronia w Lubaczowie), Bartosz Bryk (Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki w Lubaczowie), Patryk Charysz (Zespół Szkół im. gen. Józefa Kustronia w Lubaczowie) i Grzegorz Myćka (Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki w Lubaczowie).

Gala była także okazją do przedstawiania i złożenia podziękowań nowym fundatorom stypendiów. Znaleźli się wśród nich: Domex Technika Grzewcza Waldemar Bogusz, Agro-Mal Jan Pokrywka i Wspólnicy, lek. med. Beata Rosińska, Stanisława Knap Ubezpieczenia, NZOZ Lumed Zbigniew Mindziak, Jolanta Kolbuch, Jacek Krzemieniecki, Jakub Chmiel – Janusz Krzaczyński – Energia S.C., Gabinet Weterynaryjny „Salamandra” lek. wet. Małgorzata Koszykowska, Poseł na Sejm RP Tomasz Kulesza oraz Powiatowy Bank Spółdzielczy w Lubaczowie.

elubaczow.com, kaj, Organizatorzy


Bądź na bieżąco i zostań jednym z ponad 14 tysięcy naszych obserwujących!

2 komentarze

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here